Астрологи зазначають, що найкращою інтуїцією наділені Риби, Раки, Скорпіони та Водолії. Чому саме ці знаки, розповідає 24 Канал.

Дізнайтеся також Домашні справи точно не для них: найгірші господині за знаком зодіаку

Риби

Чуттєві риби мають добре розвинену уяву та є найбільш інтуїтивним знаком зодіаку. Вони частіше використовують саме інтуїцію, а не факти чи логіку, щоб допомагати іншим і приймати важливі рішення.

Інтуїція є справжньою силою Риб, вони можуть знайти вихід з будь-якої ситуації. Представники цього знаку відчувають, що найкраще для них самих та оточуючих.

Риби

Гороскоп для Риб

Рак

Цей знак зодіаку на другому місці за потужною інтуїцією. Природна емпатія та чутливість до навколишнього середовища роблять Раків добре налаштованими на тонкі зміни в емоціях і почуттях.

Вони чудово вміють "читати між рядків", вловлюючи те, що не сказано явно, але передається, наприклад, мовою тіла. До речі, зазвичай Раки використовують свою інтуїцію на благо та для прийняття рішень.

Зверніть увагу 3 знаки зодіаку, в яких починається чорна смуга

Рак

Гороскоп для Раків

Скорпіон

Пристрасний Скорпіон є третім найбільш інтуїтивним знаком зодіаку. Народжені під цим сузір'ям вміють читати людей і використовують це на свою користь як в особистих, так і в професійних стосунках.

Скорпіони у процесі ухвалення рішень використовують поєднання інтуїції та логіки. Їхня інтуїція здебільшого точна, оскільки представники цього знаку можуть розглянути будь-яку ситуацію і зрозуміти, що відбувається насправді. Окрім того, Скорпіони – стратеги та аналітики.

Скорпіон

Гороскоп для Скорпіонів

Водолій

Ще один найбільш інтуїтивний знак – Водолій. Народжені під цим сузір'ям дуже часто мають чуйку на щось погане.

Також Водолії нерідко випереджають події, можуть передбачати, як все розгортатиметься. Свою інтуїцію використовують у прийнятті рішень, втім, також покладаються на факти та логіку.

Варто знати Ніколи не зрадять: 2 найвірніші знаки зодіаку

Водолій

Гороскоп для Водоліїв