24 канал з'ясував, що представники цих знаків зодіаку максимально відверті зі своїми друзями, родиною та близькими. Вони ніколи не дозволять сказати неправду – а деякі просто не вміють цього робити.

Читайте також Майже пророки: астролог назвав 3 знаки зодіаку з найкращою інтуїцією

Овни

Прямолінійні Овни звикли казати всю правду – навіть якщо вона виявиться не дуже приємною. Один з їхніх головних принципів – завжди довіряти один одному, тому варто бути дуже чесними.

Овни не хочуть допускати навіть думки про брехню – навіть якщо життєві обставини змусять їх сказати неправду, Овни дуже невміло збрешуть, а їхній співрозмовник одразу зрозуміє, що є правдою.

Гороскоп для Овнів

Діви

Діви передусім цінують довірливі стосунки, у яких немає місця брехні. Якщо вони здогадаються, що хтось із близьких чи рідних їм бреше – вони готуватимуться до важкої та неприємної розмови щодо чесності.

Діви не можуть допустити брехні у своїй родині, а також серед знайомих та на роботі – щира, хоч іноді і неприємна правда, на думку Дів, у рази краще за солодку брехню.

Гороскоп для Дів

Стрільці

Як би не хотіли люди, які народилися під знаком Стрільців, вдало брехати, доля не дала їм цієї можливості – вони дуже невміло та невпевнено намагаються переконати співрозмовника, але це в них ніколи не виходить.

Через те, що Стрільці часто могли "проколюватися" на брехні раніше, вони обрали шлях цілковитої правди та не мучаться докорами совісті.

Гороскоп для Стрільців