Представники цих знаків зодіаку можуть легко підхопити застуду, грип чи коронавірус, тому їм варто бути максимально пильними до себе та свого стану, пише 24 Канал.

Читайте також Любов літає в повітрі: назвали 3 знаки зодіаку, які знайдуть другу половинку взимку

Леви

Теплолюбним Левам важливо нарешті перелаштувати свій стиль одягу на найбільш холодну пору року. Попри те, що Леви обожнюють виділятися та гарно вдягатися, варто підбирати одяг, який підійде до погоди – саме він допоможе цьому знаку зодіаку не мати проблем у майбутньому.

В гіршому разі модні та красиві Леви в легкому пальті підхоплять застуду та не зможуть вийти в люди ще довго – комфорт та тепло мають бути в пріоритеті представників цього знаку зодіаку.

Гороскоп на зиму для Левів

Гороскоп для Левів

Терези

Взимку Терезам взнаки можуть сказатися старі травми чи хронічні хвороби – представникам цього знаку зодіаку потрібно бути максимально уважними до свого самопочуття та не відкладати похід до лікаря – обстеження та профілактичні заходи допоможуть уникнути багатьох ускладнень.

Хоч взимку Терезам важко виходити на вулицю та не хочеться мерзнути, похід до лікаря має увійти в обов'язкові плани – так Терези зможуть запобігти серйозним захворюванням та позбутися старих хвороб.

Гороскоп на зиму для Терезів

Гороскоп для Терезів

Риби

Цієї зими Рибам потрібно звернути увагу на своє внутрішнє здоров'я – стрес та авітаміноз можуть погано вплинути на загальний стан психіки та розхитати настрій Риб.

Погане психологічне самопочуття може негативно вплинути і на фізичне – Риби ризикують захворіти у найбільш невдалий час. Щоб уникнути цього, більше спілкуйтеся з близькими, яким ви довіряєте, або ж завітайте до психолога.

Гороскоп на зиму для Риб

Гороскоп для Риб