В Овнів, наприклад, відбудеться важлива зустріч, а Терези відправляться у магазин за подарунками для рідних. Детальніше читайте у гороскопі LifeStyle 24.

Чудові новини Навесні у 3 знаків зодіаку буде серйозне кар'єрне зростання: хто отримає підвищення

Гороскоп на 25 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп для Овнів

Гороскоп на 25 лютого для Овнів

Сьогодні в Овнів запланована важлива зустріч, яка може кардинально змінити життя. Тому представники цього знаку зодіаку дуже переживають. Однак астрологи кажуть, що ви якнайкраще проявите себе, тому варто відпустити тривогу.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп для Тельців

Гороскоп на 25 лютого для Тельців

Тельцям сьогодні надійде цікава пропозиція. Ви ще такого ніколи не робили, тому попросите дати час, аби все добре обдумати. Насправді відмовитися буде досить складно, адже азарт поки перемагає раціональність.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Горсокоп для Близнюків

Гороскоп на 25 лютого для Близнюків

Близнюкам здається, ніби рідна людина їх обманює. Тому наступного тижня варто прослідкувати за її поведінкою, щоб дізнатися, чи ваші здогадки правдиві.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп для Раків

Гороскоп на 25 лютого для Раків

Раки сьогодні цілий день проведуть у дорозі. Зможете проаналізувати своє життя, бо останнім часом там панує безлад. Можливо, знайдете якийсь вихід з цієї ситуації.

Лев (21 липня – 23 серпня)

Гороскоп для Левів

Гороскоп на 25 лютого для Левів

У Левів неділя пройде чудово, цілий день буде хороший настрій. Не потрібно валятися до вечора у ліжку, вийдіть трохи на вулицю, зустріньтесь з друзями. Вам варто більше відпочивати від роботи.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп для Дів

Гороскоп на 25 лютого для Дів

Діви вже давно хочуть записатися на сеанс до психолога. Однак поки що ви не знайшли хорошого спеціаліста. Виділіть на це час сьогодні, щоб чимшвидше почати розв'язувати проблеми, які турбують вже давно.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп для Терезів

Гороскоп на 25 лютого для Терезів

Терези хочуть потішити рідних, тому планують відправитися у магазин за подарунками. Астрологи кажуть, що це прекрасна ідея. Ви точно зможете підняти настрій близьким.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп на 25 лютого для Скорпіонів

Скорпіони трохи випали з реальності. Ви захопилися фільмами, серіалами та книгами, тому не завжди вдається слідкувати за всіма подіями, що відбуваються навколо. Фантастичний світ – це прекрасно, однак не потрібно там довго засиджуватися.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп для Стрільців

Гороскоп на 25 лютого для Стрільців

Зараз Стрільцям ніяк не обійтися без підтримки рідних та друзів. Вам складно справлятися зі всіма труднощами самостійно. Тому потребуєте теплих слів та порад.

Козоріг (22 грудня – 22 січня)

Гороскоп для Козорогів

Гороскоп на 25 лютого для Козорогів

Козороги нарешті почали більше уваги звертати на свій моральний стан. Тепер потрібно активно пропрацьовувати травми, які турбують ще з дитинства.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп для Водоліїв

Гороскоп на 25 лютого для Водоліїв

Водоліям терміново потрібно зібратися з силами. Адже попереду найскладніші життєві випробування, які вимагатимуть сконцентрованості та швидких дій. У вас не буде часу на відпочинок та зайві хвилювання.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп для Риб

Гороскоп на 25 лютого для Риб

Зараз у Риб один із найкращих періодів на роботі. З'явилися цікаві проєкти, у колектив прийшли нові люди. Тому значно підвищилися мотивація та продуктивність. Скористайтеся цим моментом, аби проявити себе.