У цей день тримайте руку на пульсі подій і пристосовуйтеся до мінливих ситуацій. Якщо вам це вдасться, то зможете витягти для себе чимало вигоди. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також Гороскоп на тиждень 28 вересня – 4 жовтня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2 жовтня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Овнів

Хороший день для ділових переговорів, проходження співбесід, вирішення юридичних питань. Вдалий час для наведення порядку в документах, відвідування салону краси.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Тельців

Приділіть увагу сьогодні сфері бізнесу. Відповідний день для вирішення комерційних питань, проведення оздоровчих процедур, відвідування психологічних тренінгів і SPA-салону.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Близнюків

Чудовий день для втілення у життя творчих задумів. Приділіть увагу питанням виховання дітей і стосункам з коханою людиною, хобі та захопленням.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Раків

Хороший день для наведення порядку в будинку, вирішення сімейних і побутових питань. Вдалий день для будь-яких починань.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Левів

День вимагає організованості. Вдалий час для планування, поїздок, зустрічей і спілкування з друзями. Втім можливе напруження у відносинах з членами сім'ї і керівництвом.

Читайте також Гороскоп на 2020 рік Білого Щура: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Дів

Хороший день для планування бюджету, роботи з фінансовими документами, здобуття нових навичок. Уникайте суперечок у спілкуванні з оточуючими людьми.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Терезів

Приділіть увагу собі і своїй зовнішності. Хороший день для прийняття важливих рішень і побудови довгострокових планів. Ймовірні незаплановані витрати на ремонт техніки.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Скорпіонів

Чудовий день для завершення раніше розпочатих справ, спілкування з впливовими людьми. Утримайтеся від суперечок в спілкуванні з діловими партнерами.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Стрільців

Хороший день для наведення порядку на робочому місці, вирішення поточних завдань, постановки нових цілей, пошуку об'єктів ділової нерухомості. Уникайте суперечок в спілкуванні з дітьми.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Козерогів

Приділіть увагу сфері фінансовій діяльності. Також в цей день Козероги мають чудову нагоду для розгляду можливостей збільшення капіталу.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Водоліїв

Сьогодні Водоліям доведеться зіткнутися з таким явищем, як зайва увага оточуючих. Щоб позбутися від цього, слід направити енергію на заняття своїми особистими справами, не розповідаючи про них іншим.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 2 жовтня 2020 для Риб

Сьогодні Риб можуть вибивати з колії якісь турботи або невирішені питання. Вдома вас будуть відволікати робочі проблеми, а на роботі – домашні. Це зробить вас розсіяними і може привести до непорозумінь. Зірки радять не відволікатися на сторонні думки і почуття, інакше кількість проблем може зрости.