На думку астрологів, пощастить 2 січня Дівам, Левам і Скорпіонам. А от Рибам, Козорогам і Стрільцям доведеться долати життєві виклики. 24 Канал розповість детальніше, що чекає кожен зі знаків зодіаку.

Кого це стосується 4 знаки зодіаку, яким Зелений Дракон принесе кардинальні зміни в особистому житті

Гороскоп на 28 грудня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп для Овнів 2 січня

Гороскоп для Овнів 2 січня

Для Овнів 2 січня доленосною буде їхня інтуїція. Тому не варто ігнорувати особисті відчуття, вони стануть важливим показником, як вам діяти. Пам'ятайте, що найголовнішою людиною у житті є саме ви, тому не сумнівайтеся у власних здібностях.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп для Тельців 2 грудня

Гороскоп для Тельців 2 грудня

Ймовірно, вам захочеться усамітнення й спокою в цей день. І це цілком нормально, дозвольте собі не спілкуватися з людьми сьогодні та відпочити. Гарною ідеєю буде зустрітися з друзями чи рідними та провести з ними час. Це допоможе наповнитися новою енергією.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп для Близнюків 2 грудня

Гороскоп для Близнюків 2 грудня

2 січня буде вдалим днем для Близнюків. Є ймовірність, що буде щастити у всіх починаннях, як в особистому житті, так і в робочих питаннях. Використайте цей день на власну користь. Це обов'язково дасть свої плоди в майбутньому.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп для Раків 2 січня

Гороскоп для Раків 2 січня

Насамперед Ракам треба визначитися, чого вони хочуть. Схоже, що час переглянути цілі та проаналізувати, чи актуальні вони для вас досі. Розставте пріоритети у різних сферах та пропишіть плани. Це допоможе структурувати інформацію.

Лев (21 липня – 23 серпня)

Гороскоп для Левів 2 січня

Гороскоп для Левів 2 січня

Тотальне везіння 2 січня дасть змогу Левам просунутися в кар'єрі. Все буде йти як по маслу. Можуть з'явитися люди, які сприятимуть у реалізації власних задумів. Вагатися у цій ситуації не варто, бо все обертається лише на вашу користь.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп для Дів 2 січня

Гороскоп для Дів 2 січня

Дів очікує щасливий та позитивний день. Немає жодних причин, аби щось пішло не за вашим планом. Ви будете сповнені енергії, життєрадісності та сили. Тож насолоджуйтеся цим позитивним днем і думайте лише про хороше.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп для Терезів 2 січня

Гороскоп для Терезів 2 січня

Сьогодні вам треба навести лад у помешканні та поміркувати над власним життям. Поприбирайте у квартирі, викиньте непотрібні речі та поставте собі нову мету. Це буде мотивувати вас на нові звершення.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп для Скорпіонів 2 січня

Гороскоп для Скорпіонів 2 січня

Скорпіони мають сьогодні шанс збільшити свій заробіток. Це можуть бути різні можливості – новий проєкт, нова пропозиція роботи або збільшення зарплати керівництвом. У будь-якому випадку – це приємна для вас новина.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп для Стрільців 2 січня

Гороскоп для Стрільців 2 січня

Стрільці 2 січня потребують сил і терпіння, бо можуть з'являтися непередбачувані ситуації. Однак, вам вистачить мудрості, щоб це подолати. До того ж це чудова можливість проявити свій розум і креативність.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп для Козорогів 2 січня

Гороскоп для Козорогів 2 січня

Козороги захочуть стати цілковитими господарями свого життя, але тут варто бути готовим до певних викликів. Ймовірно, це буде пов'язано з особистою реалізацією. Головне не слухати думку суспільства, а реалізовувати власні бажання.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп для Водоліїв 2 січня

Гороскоп для Водоліїв 2 січня

Водоліям сьогодні слід розвивати свою комунікабельність, бо самому далеко не зайдеш. Вміння спілкуватися з людьми допоможе вам просуватися у кар'єрі та досягати бажаних результатів. Тому знайомтеся з більшою кількістю людей та не закривайтеся у собі.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп для Риб 2 грудня

Гороскоп для Риб 2 грудня

Можливо, вам доведеться змінювати роботу, тож до цього треба бути готовим. Астрологи передають, що вам можна спробувати розпочати власну справу. Якщо будете докладати багато зусиль, вона обов'язково стане успішною.