Як виявилось, від сексуальних домагань у шоу-бізнесі потерпіли не лише жінки. Свою історію також пригадав і Кевін, передає EOnline.

За словами Сорбо, у 80-х, коли він працював моделлю в Італії, його домагався знаменитий модельєр і дизайнер Джанні Версаче.

Читайте також: Джордж Клуні заявив, що його дружину Амаль теж домагалися на роботі


Кевін Сорбо в ролі Геркулеса у "Геркулес: Легендарні подорожі"

"Я подобався йому через зріст – він хотів, щоб я з моїми 190 см брав участь в показах з дівчатами-моделями зростом 180 см", – почав розмову Кевін.

Та як виявилось, не лише зріст приваблював у Сорбо Версаче. Часто модельєр запрошував чоловіка на вечірки, де були присутні Софі Лорен, Лучано Паваротті, Річард Гір. І часто на цих вечірках Версаче робив так, щоб вони з Кевіном лишалися наодинці.

Раптово я помітив, що його рука повзе вгору по моїй нозі. Я запитав його, чи в курсі він взагалі, що я натурал. На це він відповів мені наступне: "Тому ти мені і подобаєшся. Ти не жінкоподібний, а брутальний. Знаєш, в житті треба все спробувати",
– заявив Сорбо.

Хоча всі пропозиції Версаче актор відхилив, зауваживши, що такий спосіб життя не для нього, але настирливий модельєр ще не раз пропонував йому "налагодити стосунки" і "побудувати міст" між ними.

"Міст так не був побудований. Ну і в рекламі я так і не знявся", – підсумував Сорбо.