До нового інтернет-флешмобу долучились перші зірки Голлівуду, музичної та фешн-індустрій: Кіра Найтлі, Елтон Джон, Кейт Вінслет, Наомі Кемпбелл, Девід Бекхем, Кіт Герінгтон, Розі Гантінгтон-Вайтлі та інші представники Великої Британії. Загалом їх було 70. Вони записали відеоролик, у якому кожен виступив з натхненними словами подяки та любові до всіх медпрацівників, які зараз стоять "на передовій".

До теми Зірки запустили флешмоб у час карантину: Я залишаюсь вдома заради...

Вони також тримали у руках листки, на яких власноруч написали #ThankToyNHS та #OurNHSPeople, що в перекладі на українську означає "Дякуємо співробітникам Національної служби охорони здоров'я". Автором відеоролика став колишній чоловік Клаудії Шиффер – британський режисер і продюсер Меттью Вон.

Дивіться відеоролик за участю зірок для медпрацівників:

Окрім зірок, на початку відео виступила головний лікар Англії Рут Мей, яка також подякувала всім співробітникам Національної служби охорони здоров'я Великої Британії і всім, хто надає їм підтримку.

Нагадаємо, що Велика Британія входить у десятку країн з найбільшою кількістю підтверджених випадків захворювань коронавірусом. Станом на 3 квітня їх налічують більше 33 тисяч. Від хвороби загинуло майже три тисячі людей, а одужало – 135. У ВООЗ наголошують, щоб всі люди ізолювались та залишались з рідними вдома.

У Великій Британії нещодавно вже захворіли дві топові персони країни – прем'єр-міністр країни Борис Джонсон, який ще перебуває на лікуванні, та престолонаслідник принц Чарльз, який вже вилікувався від коронавірусу. Сама ж королева Єлизавета II ізольована з обмеженою кількістю персоналу в одному з королівських маєтків.