На своїх сторінках в Instagrami та Twitter чоловік раз по раз публікує світлини "монстрів", яких він ловить на глибині у сотні метрів, пише Focus.

Читайте також: На берег США викинуло невідому страхітливу істоту: з'явились фото

Види деяких мешканців моря, які потрапляють до рук рибалки, важко ідентифікувати, тому часто Федорцов своїм нестандартним захопленням наражає себе на небезпеку, йдеться у статті.

Европейская химера (лат. Chimaera monstrosa) — хрящевая рыба, наиболее известный вид отряда химерообразных, встречается в Восточной Атлантике от Исландии и Норвегии до Средиземного моря и у побережья Южной Африки, а также Баренцевом море на глубине до 1400 м. Достигает 1—1,5 метра длины. Питается раками, ракушками и мелкими рыбами. Откладывает яйца. Представляет незначительный интерес для коммерческого промысла. @moskvarium_official Прошу поправить, если я ошибся в описании. #рыбак #РоманФедорцов #фантастическиетвари #рыбалка #фото_с_борта_судна #instalike #insta #followme #like4like #love #instagood #photooftheday #beautiful #tbt #cute #happy #follow #picoftheday #instadaily #repost

Допис, поширений Роман Федорцов (@rfedortsov)

Інколи у сіті рибалки потрапляють цілком звичайні морські створіння. До прикладу, ця морська зірка.

Акаунти росіянина у соціальних мережах стрімко набирають популярність: у Twitter Федорцов має 125 000 фоловерів, а в Instagrami кількість його підписників досягла 30 000.

Читайте також: Павук-гігант налякав фермера: страхітливі фото і відео