Про це пишуть в The Hollywood Reporter.

Про домагання першою заявила екс-співробітниця Джона Лассетера, яка також була сценаристкою мультфільму "Історії іграшок-4", Рашида Джонс, що він дозволяв собі її "хапати", примусово цілувати і коментувати її зовнішній вигляд і фігуру.

Читайте також: Наталі Портман вразила зізнанням щодо сексуальних домагань під час зйомок

Через розпусну поведінку Лассетера по відношенню до неї, Джонс покинула проект "Історія іграшок". Разом з нею пішов і її співавтор Вілл МакКормак. Також після таких заяв у видання звернулось ще декілька осіб, які побажали залишитися невідомими.

Вони говорили, що Лассетер дозволяв собі "обіймати" співробітниць і шепотіти їм на вухо свої сексуальні фантазії, на всіх зустрічах він сідав поруч з колегами, які приходили у короткій спідниці, мацав їхні ноги і рекомендував наступного разу одягнути більш коротке вбрання.


Джон Лассетер

Однак після низки скарг співробітників Pixar и Disney Animation Джон Лассетер прийняв рішення піти у піврічну відпустку за свій рахунок. Окрім того режисер прокоментував інциденти. За його словами, "завжди непросто усвідомити свої проступки, але тільки так можна чогось навчитися".

Я хочу особливо вибачитися перед усіма, кого я міг обійняти проти їхньої волі або будь-яким іншим жестом чи дією перетнути межу дозволеного. Якими б не були мої наміри, у кожного є право на особистий простір, який треба поважати,
– заявив Лассетер.

У своєму листі співробітникам студій Лассетер зазначив, що як керівник він повинен піклуватися про те, щоб до всіх співробітників ставилися з повагою.