Перед Новим 2020 роком Гейден Панеттьєрі вирішила кардинально змінити своє життя. Акторка повернулась до Лос-Анджелеса, відновила роман зі своїм бойфрендом, який ледь не вбив її, та зробила коротку стрижку.

Важливо: Таки разом: вперше після жорстокого побиття бойфренд Гейден Панеттьєрі показав спільні фото

Згідно із фото, опублікованому у мережі, Гейден Панеттьєрі обрала стрижку "пікс", задля якої позбулась волосся. Однак новий імідж, ймовірно, до вподоби колишній нареченій Володимира Кличка, адже вона усміхалась, роблячи селфі. А вже у дописі Гейден Панеттьєрі порівняла свій стиль з персонажем Кірбі Рід, яку вона зіграла у фільмі "Крик 4" (Scream 4).

"Мій внутрішній Кірбі", – підписала фото Гейден Панеттьєрі.


Кадр з фільму і новий імідж Гейден Панеттьєрі / Twitter / @haydenpanettier

Наразі невідомо, що надихнуло 30-річну Гейден Панеттьєрі на таку кардинальну зміну іміджу. У мережі підозрюють, що таким чином акторка хоче почати нове життя із бойфрендом Браяном Гікерсоном, який жорстоко побив її. Пара вже підтвердила новини про возз'єднання, а у мережі з'явилось перше спільне фото Браяна і Гейден. На світлинах акторка щасливо позувала, заплівши своє волосся в улюблений пучок.


Гейден Панеттьєрі відновила роман з Браяном Гікерсоном / Instagram /@brianhickerson


Скандальні стосунки Гейден Панеттьєрі / Instagram /@brianhickerson

Що відомо про особисте життя Гейден Панеттьєрі?
Ще у серпні 2018 року американська акторка розірвала заручини з Володимиром Кличком та почала зустрічатись із актором і рієлтором Браяном Гікерсоном. Гейден переїхала жити до маєтку свого бойфренда у Лос-Анджелеса, віддавши доньку на виховання колишньому коханому.

Родичі не схвалювали таких змін у житті Панеттьєрі, тому наполегливо радили їй одуматись. А от у коментарі журналістам мама акторки лаконічно наголосила, що її донька просто потребує часу для роздумів. Водночас з бойфрендом Гейден Панеттьєрі часто з'являлась напідпитку, що також тривожило її родичів і друзів. Однак ані агресивна поведінка коханого, ані алкогольні вечірки не змусили зірку покинути коханого.

Змінилось все на початку травня 2019 року. Тоді одна з вечірок завершилась конфліктом між Гейден і Браяном. У запалі чоловік накинувся на акторку з кулаками, а після повернення додому продовжив розправу. Правоохоронці, які приїхали на виклик сусідів, знайшли акторку з синцями та слідами рук на шиї. Тому у суді вони наголосили: тільки поліція врятувала Гейден Панеттьєрі від смерті.

Це змусило акторку задуматись, а після місяця лікування вона вирішила переїхати до Нью-Йорка. Водночас Браян Гікерсон отримав судову тяганину у Лос-Анджелесі. Однак на початку грудня стало відомом, що пара таки відновила роман. Як Браяну Гікерсону вдалось переконати кохану переїхати до його помешкання, наразі невідомо.