Про це повідомляють на The Guardian.

Після звинувачень актриси, адвокат Вайнштейна надав суду докази своєї невинності у сексуальному домаганні і після розслідування справи прокуратура Нью-Йорка зняла з продюсера Гарві одне зі звинувачень.

Читайте також: У мережі з'явилось відео зустрічі Вайнштейна з жінкою, що звинуватила його у зґвалтуванні

Адвокат продюсера Бенджамін Брафман наполягає, щоб після закриття цієї справи Люсія Еванс повинна бути притягнена до кримінальної відповідальності через неправдиві свідчення.

Варто додати, що інші два звинувачення щодо Гарві Вайнштейна теж стосуються сексуальних домагань. Дві жінки, імені яких не називають, звинуватили продюсера у примушенні однієї з них до дій сексуального характеру у 2006 році та згвалтуванні іншої у 2013 році. Справи досі розслідуються.


Гарві Вайнштейн і його жертви сексуальних домагань

У чому суть скандалу з Гарві Вайнштейном?Секс-скандал із голлівудським продюсером спалахнув у 2017-ому. Понад сотня жінок звинувалили Вайнштейна у домаганнях. Після розголосу у США почалася масштабна кампанія проти сексуального насильства. Вайнштейну висунули офіційні звинувачення, щоправда лише у скоєнні трьох злочинів сексуального характеру. А невдовзі після того – відпустили під заставу в один мільйон доларів. Сам продюсер протягом всього часу будь-яку свою провину заперечує.