Про це повідомляє The Independent.

Вчора, 17 травня, розпочався ювілейний 70-й Каннський кінофестиваль. Французька стрічка "Привиди Ісмаеля", яку показали на урочистому відкритті, отримала неочікувану тишу в залі, а згодом – і шалену критику.

У фільмі головними героями стали Маріон Котіяр, Шарлотта Генсбур і Матьє Амальрік. Проте незважаючи на очікуваний успіх фільму на фестивалі, журналісти та кінокритики вже висловились щодо гри акторів та самого сюжету фільму.


Кадр з фільму "Привиди Ісмаеля" на Каннському кінофестивалі

Читайте також: Два українських фільми покажуть на Каннському фестивалі

До прикладу, канадський кінокритик Джейсон Горбер написав у своєму Twitter про те, що прес-показ Привидів Ісмаеля залишив глядачів у повному мовчанні.

Слізливий і нескладний фільм, французька казка з похмурими кліше,
– написав про кінокартину Горбер.

Про невдалий початок фестивалю з французькою драмою Привиди Ісмаеля і зізнався журналіст американського видання Deadline.

"Привиди Ісмаеля – настільки жахливий фільм, наскільки можна було очікувати від фестивалю, який одного разу був відкритий показом Принцеси Монако", – порівняв журналіст із провальним показом кінострічки з Ніколь Кідман.


Кадр з фільму "Привиди Ісмаеля" на Каннському кінофестивалі

Ще один блогер і кінокритик Алекс Біллінгтон зазначив, що картина нудна і являє собою драматичну суміш романтичного божевілля. Фільм з усіх сил намагається здаватися цікавим, однак безуспішно.

А видання Variety порівняло "Привиди Ісмаеля" з картиною Томмі Вайсо "Кімната", який часто згадують як один з найгірших фільмів усіх часів.