Символ ювілейного Каннського фестивалю – італійська акторка Клаудія Кардінале. Фото зірки 1959 року, де вона танцює на одному з римських дахів, обрали для головного постера.

Постер з Клаудією Кардінале на Каннському кінофестивалі-2017

А інша італійська красуня – Моніка Беллуччі – стане ведучою заходу. Актриса знялася у третьому сезоні культового серіалу Девіда Лінча "Твін Пікс". У рамках фестивалю саме відбудеться його прем'єра.

Читайте також: Весілля головного героя "Теорії великого вибуху" з обранцем: зворушливі фото

Відкриє ж сьогодні кінофестиваль стрічка "Привиди Ісмаеля" французького режисера Арно Деплешена. Вона бере участь у програмі "Спеціальні покази".

Кадр з фільму "Привиди Ісмаеля"

На головну ж премію – Золоту пальмову гілку – цьогоріч претендують 18 фільмів. Професіонали роблять ставку на перемогу драми "Хеппі енд" австрійського режисера Міхаеля Ханеке, який вже двічі отримував престижний приз у Каннах. У своїй останній роботі він показує життя французької заможної родини на тлі міграційної кризи.

Постер фільму Міхаеля Ханеке "Хеппі енд"

Але значну увагу публіки також привернули драма "Фатальна Спокуса" Софії Копполи та фантастичний фільм "Окча" південнокорейського режисера Пон Джунхо.

Україна на Каннському фестивалі вже вдесяте представить свій національний павільйон. А стрічка українського режисера Сергія Лозниці "Лагідна" увійшла до основної конкурсної програми. Крім того, на набережній Круазет покажуть історію про бойові дії на Донбасі – стрічку "Іній" литовського кіномитця Шарунаса Бартаса. Там знялася відома французька акторка Ванесса Параді. Фільм продемонструють в рамках програми "Двотижневик режисерів".

Завершиться Каннський кінофестиваль 28 травня.

Читайте також: Опубліковано трейлер українського фільму "Чужа молитва" з саундтреком від Джамали