Про це повідомляє Wired.

Марк робить яскраву колекцію знімків освітлених змій на чорному тлі, щоб краще було видно приголомшливі кольори і текстуру шкіри. Для свого проекту він намагається їх показати як справжнє мистецтво.

Мій намір полягав в тому, щоб досліджувати колір, форму і рух, використовуючи змій як предмет, але, звичайно, герпетологи, ймовірно, теж будуть насолоджуватися цими фотографіями,
– зазначив Лайта.

Однак ніхто не очікував на жахливий інцидент, який трапиться з фотографом у студії. Одна з "моделей" – чорна мамба, яка є дуже агресивною та отруйною змією з африканського континенту, – неочікувано вкусила фотографа за ногу.

Сталось все через те, що коли змію спробували знайти у студії за допомогою гачка, замість цього гак зачепився за червоний фотокабель, який був поруч, що і налякало мамбу. Від цього вона і накинулася на ногу фотографа.

Лайта вже очікував найгіршого, однак, на щастя для нього, укус був "сухим", в якому змія вважала за краще не вводити отруту. Або ж і ще один з варіантів – отрута просто одразу ж вимилася через сильну кровотечу з місця укусу.

Читайте також: Відомий російський блогер Валєєв помер у прямому ефірі: моторошне відео