Про це повідомили на Youtube-каналі Арслана Валєєва про змій та інших рептилій "Частный экзотариум".

"Арслан на стрімі в Instagram оголосив нічну трансляцію (в ніч на 23 вересня, – "24") на Youtube з однією з його найулюбленіших змій – чорну мамбу. Включивши камеру, як це перш регулярно бувало, він пішов діставати з тераріуму змію, щоб перемістити її в пластиковий контейнер, що використовується для трансляцій. У процесі маніпуляції зі змією він отримав укус", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Екс-солістку "Банд'Ерос" Зміхновську поховали у Москві

Зазначимо, Арслан Валєєв мав 20-річний стаж у роботі із отруйними зміями. Тож усвідомивши, що сталось, він записав повідомлення для своєї дружини Катерини, і попросив глядачів, які дивились трансляцію, зв'язатися по телефону з нею.

Адже у блогера через отруту змії почали швидко німіти кінцівки. Після цього він ще зміг вийти на вулицю, очікуючи на приїзд медиків. "Швидку" йому викликали друзі, які бачили онлайн-трансляцію блогера.

Валєєва терміново госпіталізували і ввели у стан штучної коми, щоб провести всі необхідні процедури. Однак, врятувати його не вдалося. Арслан помер 25 вересня.

На думку друзів Валєєва, на такий відчайдушний крок блогер зважився після великої сварки з екс-дружиною. Він публічно звинуватив її у зрадах і опублікував докази у соцмережах. Та через деякий час Арслан видалив допис і вибачився перед Катею.

Та після цього екс-дружина Валєєва опублікувала в Instagram медичні висновки, у яких зазначено, що блогер її жорстоко побив. Імовірно, саме після цього Арслан Валєєв і пішов на цей смертельний експеримент.

Арслан Валєєв посварився з екс-дружиною Катериною

На відео помітно, як блогер починає нерозбірливо говорити – імовірно, це вже наслідки отрути.

Як відомо, чорна мамба вважається однією з найнебезпечніших рептилій у світі – її отрута якої миттєво вбиває дорослу людину. Змія вкусила Арслана за руку.

Арслан Валєєв помер від укусу чорної мамби