На особистій сторінці у фейсбуці Віктор Павлік досить часто ділиться світлинам з-за лаштунків концертного життя. Один з останніх кадрів викликав шквал обговорення у мережі. На фото артист позував з Анною та Марією Опанасюк, які співають в дуеті "Анна-Марія". Колектив має скандальну славу, адже сестри-близнючки в жодному інтерв'ю не висловили чітку позицію щодо анексії рідного Криму та не відповіли на запитання "чий Крим".

Читайте також У Криму нас ніхто не чекав: відверте інтерв'ю Ахтема Сеітаблаєва

"Дівчатка, мої колежанки, Аня і Марія", – написав Віктор Павлік у дописі.

Реакція користувачів на фото Віктора Павліка з дуетом "Анна-Марія"

Фанів обурило те, що народний артист України називає подругами співачок, які не мають виразну громадянську та патріотичну позицію. Тому цей допис кумира вони розкритикували вщент.

  • Це ж ті дівчата, які не знають, чий Крим, і що Росія воює проти України;
  • Вони зашкварені концептуально! Недобре цьому потурати. Вони ладні ганьбити Україну для власної вигоди, роблять це публічно та медійно;
  • Пишатися колежанством з тими панянками не варто. Війна не закінчена, хлопці гинуть, а ті ваші колежанки нічого про це не знають, бо не хочуть, бо ніби аполітичні;

На обурливі коментарі Віктор Павлік відповів особисто. Музикант заявив, що Анна та Марія Опанасюк мають свою позицію та є справжніми українками. Хвилю хейту в бік дуету "Анна-Марія" він спробував стримати релігійними переконаннями.

Зовсім вони не зашкварені, а абсолютно нормальні класні позитивні люди, з правильною своєю позицією. Це у вас ілюзія і, не зважаючи навіть, що вони з Криму, вони дуже навіть україночки і душею і серцем вони тут! Так не можна до людей ставитись. Не по-християнськи, як мінімум,
– написав Павлік.

Співачки також не залишили без уваги бурхливе обговорення у профілі колеги. Вони наголосили, що пишуть пісні українською мовою, сплачують податки, беруть участь у благодійних концертах та "люблять і поважають свою країну і людей".

"Жоден закон ми не порушили. Ми живемо по совісті. Україна дуже різна. Але це не означає, що той, хто гучніше всіх викрикує "Слава Україні" є найбільшим патріотом. Для нас патріотизм в іншому, в справах", – написав дует "Анна-Марія".