"Форсаж" — один із тих унікальних кіносеаріалів, які не сильно псує "енна" частина, тому вісімка поруч із назвою франшизи абсолютно не бентежить глядачів. Діалоги тут досі складаються з суміші цитат "пацанського цитатника" і щоденника підлітка, екшен досі дивує і приголомшує, команда-сім’я досі тримається разом, незважаючи на втрату одного із вожаків. Новий "Форсаж" залишається доволі стабільним у аспектах, де глядач чекає звичного, і, тим не менше, залишається захоплюючим у тому, де ми чекаємо ефекту "вау".

Гляньмо правді у вічі, хороший сюжет – явно не те, за чим глядач іде на "Форсаж". Те, що треба від фільму цієї категорії – класні тачки, якісь умовні поганці, дуже круті підкачані герої, які зверхньо дивляться з екрану на будь-яку проблему, і щоб трюки були все божевільніші. Все це у восьмого "Форсажу" є, при чому розбавлено любовною драмою і драмою сімейною – бо ж Дом Торетто відколовся від своєї банди і почав допомагати поганцям.

Також у кіно: "Красиво піти": гумор від трьох дідусів з Оскарами

Уособленням поганців в нашому випадку стає Сайфер – героїня Шарліз Терон. Актриса, звісно, хороша, але в ту нісенітницю, яку вона меле, всеодно важко до кінця повірити. Більше радує Стетхем, який непогано вписується у шайку авттогонщиків і багато та вдало жартує. Знімати "Форсаж" таким, щоб персонажі підколювали одне одного, було дуже хорошим рішенням, бо краще тримати глядача гумором, який напрошується через безглуздя сюжету, аніж годувати роздутою драмою, яка точно виглядала б як несусвітня фальш.

Дилема Торетто і його підконтрольність "темній стороні" доволі довго залишається загадкою, тож яка-не-яка інтрига у нас є. Основне, що, завдяки досвіду, глядачі "Форсажу" вже знають – з Домом жартувати не варто. Всеодно він завжди виявиться правим, крутішим за всіх і, взагалі, найрозумнішим.

Якщо ви з тих, хто знаходить наукові недопрацювання у фільмах про космос чи просто критично ставитесь до реалістичності подій у фільмі, то стрес від “Форсажу” вам забезпечений. Це не той фільм, для якого варто вмикати мізки та аналіз, це той фільм, який треба просто дивитись. І отримувати задоволення від картинки. "Форсаж 8" – не зовсім кіно, це двохгодинний атракціон, на якому ти, навіть якщо вже і бував, то можеш повертатись раз в рік, бо він стабільно дає тобі свіжих вражень. І саме тому ця стрічка не розчарує своїх відданих прихильників.

Також у кіно: "Привид у броні": історія, якою надихались творці "Матриці"