Астрологи кажуть, що у список найбільш марнотратних знаків зодіаку потрапили Стрільці, Леви, Риби та Овни. Детальніше читайте у гороскопі 24 Каналу.

От халепа Уже найближчими днями у 3 знаків зодіаку почнуться проблеми на роботі

Стрілець

Стрільці люблять витрачати зарплату, як тільки її отримають. Представники цього знаку зодіаку вважають, що гроші не повинні довго лежати у тумбочці. Також вони мають слабкість на знижки. Як тільки бачать, що бажану річ можна придбати за маленьку ціну, то не можуть стриматися.

Фінансовий гороскоп для Стрільців

Гороскоп для Стрільців

Овен

Овни дуже люблять гроші, тому завжди шукають роботу, на якій більше платять. Однак вони зовсім не вміють накопичувати кошти. Зазвичай представники цього знаку зодіаку не можуть стриматися перед гарним одягом, доглядовою та декоративною косметикою. Крім того, вони мають слабкість на подарунки.

Фінансовий гороскоп для Овнів

Гороскоп для Овнів

Леви

Леви можуть витратити велику суму коштів за один день. Часто представники цього знаку зодіаку картають себе за таке марнотратство. Хоча згодом забувають про сором і далі йдуть витрачати гроші. Однак Леви вміють заощаджувати кошти, якщо цього вимагає ситуація.

Фінансовий гороскоп для Левів

Гороскоп для Левів

Риби

Риби вважають, що заощадливість відштовхує грошову енергію. Тому кожного разу з великою радістю відправляються на шопінг, в ресторан або у кіно. Нерідко додому представники цього знаку зодіаку повертаються з пустими кишенями.

Фінансовий гороскоп для Риб

Гороскоп для Риб