За сюжетом загін супергероїв у складі Бетмена, Диво-Жінки, Аквамена, Кіборга і Флеша рятує планету від вторгнення катастрофічних масштабів. Однак в попередньому фільмі "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості" в кінці фільму Супермен помирає. І всі фанати всесвіту DC очікують, чи все ж "воскресне" суперой у новому фільмі, який з'явиться у кінотеатрах 16 листопада 2017 року, під назвою "Ліга справедливості".

Читайте також: "Диво-жінка": наївне дитя, вродлива дівчина та першокласний воїн у одній особі

Тому 8 жовтня кінокомпанія WarnerBros опублікувала фінальний трейлер свого найбільш масштабного фільму по всесвіту DC "Ліга Справедливості". Трейлер починається зі сну/спогаду Лоїс Лейн (Емі Адамс), яка знову переживає той момент, коли вона погодилася вийти заміж за Кларка Кента. Але потім все повертаєтья в реальність, де Супермен, як і раніше, мертвий.

Натомість натхненний його жертвою Бетмен (Бен Аффлек) разом із Диво-жінкою (Галь Гадот) збирають відважну команду, куди також увійдуть Аквамен (Джейсон Момоа), Флеш (Езра Міллер) та Кіборг (Рей Фішер), аби під пісню Девіда Бові "Heroes" круто битися з парадемонами й Степпенвульфом (Кіаран Хайндс).

Однак чи повернеться у фільм Супермен, досі невідомо. Тому варто очікувати на кіноекранах прем'єру кінострічки лише через місяць.