Як повідомляє Variety, причиною скандалу стало звернення доньки актора Брюса Лі до урядовців та в Національне управління китайського кінематографа. Шеннон поскаржилась, що у фільмі "Одного разу в Голлівуді" її покійного батька зобразили досить зневажливо.

Читайте також: Прем'єра другої частини фільму "Малефісента": трейлер і постери з Анджеліною Джолі

За її словами, в одній зі сцен персонаж Брюса Лі, якого майстерно зіграв Майк Мо, і герой Бреда Пітта, який був голлівудським каскадером, вступають у жартівливий двобій. Чоловіки домовляються не бити один одного по обличчю. Однак у ключовому моменті поєдинку каскадер з силою відштовхує актора, а від його падіння на машину залишається чимале пошкодження. Шеннон Лі стверджує, що ніхто б не зміг побороти її батька, тому така сцена – це висміювання його таланту та зображення його як хвалькуватого актора і бійця.


"Одного разу в Голлівуді" не покажуть у Китаї / Планета кіно

Представники влади одразу ж звернулись до режисера Квентіна Тарантіно з проханням внести зміни в цій сцені. Однак відповіді вони так і не отримали, адже голлівудська легенда не має наміру вносити корективи в останній кінострічці в його кар'єрі. Тому за тиждень до прем'єри "Одного разу в Голлівуді" в Китаї раптово скасували показ фільму, опираючись на те, що не було виконано всіх вимог для прокату.

Водночас інсайдери зазначають, що до заяви Шеннон Лі критикам сподобалась кінострічка та в них не було жодних зауважень до її сюжету.

Дивіться трейлер фільму "Одного разу в Голлівуді"": відео

Що відомо про фільм "Одного разу в Голлівуді"?
Це одна з найочікуваніших прем'єр 2019 року, а сценарій для неї писався близько 5 років. Фільм "Одного разу в Голлівуді" розповідає про реальні події, які відбувалися в Лос-Анджелесі у 1969 році. За сюжетом, в центрі подій – історія, пов'язана із сектантом Чарльзом Менсоном. Саме він вбив Шерон Тейт, вагітну дружину відомого режисера (її грає Марго Роббі). А герої Бреда Пітта і Леонардо Ді Капріо стають свідками цієї жахливої події.

Зйомками фільму зайнялась кінокомпанія Sony Pictures Entertainment у співпраці з Квентіном Тарантіно. Незадовго до перших показів фільму режисер оголосив, що йде з кінематографа та хоче приділити весь свій час сім'ї.