Ще у 2014 році автори кінострічки презентували першу частину "Чаклунки" (Maleficent). Непересічний сюжет про принцесу Аврору та відьму Малефісент, яку майстерно зіграла Анджеліна Джолі, захопив глядачів. Відтак довгих 5 років кіномани очікували, коли ж з'явиться продовження фантастичної історії.

Читайте також: В мережі з'явився перший постер до другої частини фільму "Маліфісента" з Анджеліною Джолі

Зйомки кінострічки "Чаклунка: Володарка темряви" розпочались ще в квітні 2018 року. Та минуло більше, ніж рік, як автори презентували перший довгоочікуваний трейлер до фільму. Згідно з роликом, події відбуватимуться через кілька років після того, як чаклунка наклала закляття на принцесу. Окрім цього, видно, що між Малефісентою та королевою Інгріт розпалиться запекла боротьба.

Я пам'ятаю цю історію про злу відьму і принцесу, яка була проклята. Історія стала легендою. Але це не казка. Багато полюють на невинних. Думаю, що такі, як ти, погодяться,
– заінтригувала Анджеліна Джолі у тизері.

На новому чорно-білому постері до фільму "Малефісента" великим планом зображене фото Анджеліни Джолі у звичному образі. Яскравим акцентом млосного постера стали зелені очі головної героїні та червоні губи. На її фоні, у зменшеному розмірі, можна також побачити добре відомих персонажів, серед яких принцеса Аврора, королева Інгріт, а також принц Філіп.


Постер до фільму "Малефісента" / Instagram / @disney

Також 3 серпня з'явились чотири інші постери з кіногероями, які сподобались фанатам не менше головного.


Нові постери "Чаклунки: Володарки темряви" / Instagram / @disney

Відомо, що режисером кінострічки став Гоакім Роннінг, найбільш відомий завдяки фільмам "Пірати Карибського моря: Помста Салазара" та "Бандитки". Вражає й акторський склад стрічки "Чаклунка: Володарка темряви". Окрім Анджеліни Джолі, глядачі зможуть спостерігати за майстерною грою Мішель Пфайффер, Ель Фаннінг і Еда Скрейна. Світова прем'єра фільму відбулась 17 жовтня 2019 року.

"Чаклунка: Володарка темряви" ("Маліфісента 2"): дивіться трейлер

"Чаклунка: Володарка темряви": дивіться перший офіційний трейлер