Як повідомляє Entertainment Weekly, такий фурор навколо виходу кінострічки повпливав на її показники в прокаті. Так, перші прем'єрні дні 24 – 26 квітня принесли авторам "Месники: Завершення" рекордні 305 мільйонів доларів. Зокрема, у Великобританії люди витратили 15,3 мільйона доларів на квитки, в Австралії – 13,9, Кореї – 14,6, Італії – 10,4, Франції – 9,6, Філіппінах та Бразилії – по 7.

Читайте також: "Месники: Завершення": трейлер та сюжет фільму Marvel

Та найбільший ажіотаж фільм "Месники: Завершення" викликав серед жителів Китаю. Там кіномани встановили приголомшливий рекорд: впродовж 2 днів касовий збір у країні доягнув 154,5 мільйона доларів.

Експерти стверджують, що це один із найбільших показників прокату фільму. Однак, зважаючи на те, що прем'єра кінострічки Marvel розпочалась у будні дні, очікується збільшення цих показників у декілька разів. За припущеннями фахівців, загальносвітові збори за перший уїк-енд складуть 900 мільйонів – 1 мільярд доларів. Відтак "Месники" мають великі шанси побити касовий рекорд "Аватара", який заробив майже 2,8 мільярда доларів.

В Україні фільм презентували 25 квітня. Наразі невідомо, скільки вітчизняних кіноманів вже встигли переглянути "Месники: Завершення".

Дивіться трейлер до фільму "Месники: Завершення": відео