Це четвертий за рахунком фільм про супергероїв Marvel, які об'єднуються, щоб протистояти лиходіям та врятувати світ. Кінострічка заснована на коміксах, тому її сюжет є непередбачуваним та фантастичним.

Читайте також: "Месники: Завершення": студія Marvel опублікувала новий трейлер і постер фільму

Сюжет фільму "Месники: Завершення"

Кінострічка "Месники: Завершення" стане 22-м у Всесвіті Marvel. Кожна частина мала своє епічне завершення та після титрів вказівку на продовження сюжету. Відтак франшиза про супергероїв інтригувала та підкорила мільйони кіноманів у всьому світі.


"Месники: Завершення": офіційний кадр з фільму / IMDb

У попередній частині "Месників", яка вийшла у світ у травні 2018 року, половина Всесвіту, як і супергероїв, були знищені Таносом. Відтак глядачі тільки могли здогадуватись, чим продовжиться захоплива історія. Згідно з першим тизером, супергерої продовжать боротьбу, адже попереду у них – головний бій. Однак шанс на порятунок все-таки є, адже до числа героїв долучається Капітан Марвел – американський пілот Керол Денверс, яка через злиття з ДНК воїна інопланетної раси Кріі отримує надприродні сили. Окрім цього, до месників приєднаються й інші супергерої Marvel, яких не було у попередній кінострічці. Зокрема, Людина-мураха.

Зірковий склад

Фільми Marvel стали, мабуть, одними із найбільш популярних кінострічок про супергероїв. Однак не тільки оригінальний сюжет за мотивами коміксів привернув чималу увагу людей, але й зірковий склад фільмів. Так, у "Месниках" можна побачити геніальну гру Роберта Дауні-молодшого, Кріса Еванса, Брі Ларсон, Кріса Гемсворта, Джоша Броліна, Пола Радда, Скарлетт Йоганссон, Карен Гіллана, Марка Раффало, Дона Чідла, Джеремі Реннера та інших.

7 грудня 2018 – перший офіційний трейлер

Перший трейлер до фільму "Месники 4: Завершення" 2019: дивитися відео

3 лютого 2019 – перший офіційний тизер

Перший тизер до фільму "Месники 4: Завершення" 2019: дивитися відео

14 березня 2019 – другий офіційний трейлер

Другий трейлер до фільму "Месники 4: Завершення" 2019: дивитися відео

2 квітня 2019 – другий офіційний тизер

Другий тизер до фільму "Месники 4: Завершення" 2019: дивитися відео

16 квітня 2019 – третій офіційний трейлер

Третій трейлер до фільму "Месники 4: Завершення" 2019: дивитися відео