Президентське подружжя Трампів мало досить насичені вихідні. Дональд та Меланія разом з сином Берроном відвідали Алабаму. У штаті, де пронеслось руйнівне торнадо, пара поспілкувалась з місцевими жителями та довідалась, яку матеріальну допомогу потрібно надати постраждалим від стихії.

Читайте також: Просто і зі смаком: Меланія Трамп показала елегантний весняний образ

Однак цей візит викликав не тільки захоплення, але й чималий сміх. У мережі запідозрили, що Меланія Трамп не завжди була поряд зі своїм чоловіком. На їхню думку, тільки на кадрах з Берроном позує перша леді, а далі її замінила двійник. На підтвердження цього допитливі користувачі інтернету показали фото та створили хештег із назвою #FakeMelania.

Перепрошую, але це точно не Меланія. Ця жінка гуляє і розмахує без жорстких манер Меланії. #FakeMelania реально існує, – заявили у мережі.

Окрім цього, уважні прихильники першої леді показали її фото з помічницею, яка дуже подібна до Меланії Трамп, однак трішки нижча за неї. Підозрюють, що саме ця незнайомка і є "двійником" знаменитої американки.

Такі припущення викликали шквал мемів у мережі, від яких неможливо втримати сміх. На місці обличчя Меланії Трамп домалювали Ван Гога, Майкла Джексона та Стівен Тайлер. Дотепні люди зобразили навіть главу Росії Володимира Путіна, поєднавши інформацію про співпрацю двох президентів.

"А ось це справжня Меланія", – пожартували у мережі, додавши курйозне відео з інавгурації Дональда Трампа.