Міжнародний жіночий день для президентської родини – не привід байдикувати. Після зустрічі політичної делегації з Чехії Дональд та Меланія вирушили до Алабами. Саме цей штат постраждав від руйнівної стихії, яка вирувала там напередодні приїзду глави Білого дому.

Читайте також: Трамп забув свою дружину на сходах Білого дому: курйозне відео

Президентське подружжя оглянуло руйнування під час польоту. Після прибуття в найбільш постраждале місто штату – Борегард – Дональд і Меланія Трамп поспілкувались із місцевими жителями. А у сусідньому місті Опеліка президент відвідав центр надання екстреної допомоги, організований в приміщенні церкви.

Всюди Дональда Трампа супроводжувала чарівна перша леді. Для такої поїздки Меланія відмовилась від розкішного одягу, надавши перевагу буденним речам: вона постала у бордових приталених штанах, теплій кофті, півпальту та кросівках. З таким простим образом вона отримала більшу прихильність від американців, які відверто розповідали про завдані збитки та моральну травму після пережитого.

Окрім цього, на кадрах видно, що президентське подружжя взяло у поїздку свого єдиного сина Беррона. Хлопець співчутливо слухав історії американців та приєднувався до бесіди з ними.