Нове фото з обкладинки Хьорд опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Акторка позувала в об'єктиві фотографа Emman Montalvan у вінтажному образі.

Читайте також: Скалічила себе сама, – Джонні Депп надав докази, що не бив екс-дружину Ембер Хьорд

Так, Ембер приміряла чорні короткі шорти з білим мереживним коміром на шиї. Її образ доповнили стильні туфлі з дорогоцінними каменями і колготи у сітку. В макіяжі зірковий візажист Калі Кеннеді зробила акцент на червоних губах Хьорд і довгих віях.


Ембер Хьорд / Wonderland / Emman Montalvan

В інтерв'ю журналу зірка поділилася своєю громадською позицією.

"Одна справа – бачити проблему і зовсім інше – щось з нею робити... Справедливість – це не гра з нульовою сумою, а безпрограшний варіант. Так, якщо ви робите те, що правильно стосовно інших людей, ви робите правильну річ і для себе", – наголосила вона.

Крім того, акторка вкотре наголосила, що вона феміністка і пояснила це.

Той факт, що я повинна одягатися певним чином, здавався мені несправедливістю. Чому моя задача – привертати увагу чоловіків? Чому наші хлопці не зобов'язані вчитися поводитися пристойно? Я завжди була феміністкою – з тих самих пір, коли почала висловлювати власну думку. Тому що я гуманістка,
– заявила вона.

Разом з цим Ембер прокоментувала своє спілкування з жертвами насильства: "Я дізналася, що якщо ти пережив одну жахливу річ, розумієш, як багато пережив за все інше".


Ембер Хьорд / Wonderland / Emman Montalvan


Ембер Хьорд / Wonderland / Emman Montalvan


Ембер Хьорд / Wonderland / Emman Montalvan