Відповідні документи актор додав до позову проти газети Sun, що опублікувала статтю про його сварки з Ембер Хьорд. Тоді журналіст видання в травні 2016 року з впевненістю заявив, що Депп б'є свою дружину і розкритикував письменницю Джоан Роулінг за те, що вона дозволила актору продовжувати зніматися у франшизі "Фантастичні звірі". Також голлівудський актор хоче стягнути з видання 260 тисяч доларів. Про це повідомляє видання TMZ.

Читайте також: Ембер Хьорд розповіла про монстра всередині Джонні Деппа: неочікувані зізнання

Скандал розпочався з того, що Хьорд розповіла про те, як Джонні Депп 21 травня 2016 року кинув їй в обличчя телефон і побив. Згодом у мережі з'явилися її фотографії, на яких Ембер показала синці на обличчі.


Ембер Хьорд звинуватила Джонні Деппа у домашньому насильстві / TMZ

Так, для спростування звинувачень у побитті дружини адвокати Джонні Деппа надали відеозаписи з камер спостереження і свідчення очевидців, які стверджують, що не бачили сліди побоїв на обличчі Хьорд у той день, коли чоловік нібито її побив. Крім того, за словами свідків, травми у неї з'явилися лише через 6 днів.

За словами Деппа, Хьорд сама себе скалічила, щоб його зганьбити.


Ембер Хьорд і Джонні Депп / Getty Images

Нагадаємо, Ембер Хьорд і Джонні Депп прожили в офіційному шлюбі з 2015 по 2017 рік. Причиною розлучення стала заява акторки про домашнє насильство. Після судової тяганини актриса змогла відсудити в екс-чоловіка сім мільйонів доларів, які вона обіцяла віддати на благодійність. Після того Джонні Депп дав інтерв’ю британському журналі GQ, у якому розповів, що ніколи не робив наругу над своєю екс-дружиною і в майбутньому не має наміру пов’язувати своє життя із будь-якою іншою жінкою.