Нещодавно 38-річна Злата Огнєвіч засвітила каблучку на безіменному пальці. Цим самим вона спровокувала чутки про заміжжя. Артистка не дуже ділиться своїм особистим життям, втім підігріла чутки прихильників.

Читайте також Як ефектно носити костюм влітку: стильний образ показує Марго Роббі

Виконавиця опублкувала каблучку з діамантом на тлі півоній, яку одягнула на безіменний палець. Втім, ймовірно, така світлина символізувала вихід її нової пісні, оскільки її певну частинку Злата заспівала у весільному вбранні.

Образ Злати Огнєвіч

Співачка одягнула красивий бра на тонких бретельках з блискітками та квітковою аплікацією. Look доповнила спідниця білосніжного кольору. Злата розпустила волосся, вклала його в кучері та одягнула довгу фату. Образ співачки доповнили бежеві босоніжки на підборах.

Нещодавно у своєму інтерв’ю артистка висловила бажання зустріти чоловіка, з яким зможе побудувати сім'ю та народити від нього дітей. Водночас Злата зізналася, чи вільне її серце.

"Моє серце завжди трохи закохане: у музику, у життя, ще в когось. Як же без натхнення. Воно завжди має бути в житті", – поділилася співачка.

Що відомо про особисте життя Злати Огнєвич

  • Артистка нещодавно розповіла, що їй в житті не вистачає сімейного щастя. Злата постійно думала тільки про музичну кар'єру, не звертаючи уваги на чоловіків, які пропонували стосунки чи побачення.
  • Водночас виконавиця має страх народжувати дітей. Річ у тім, що артистка втратила брата, тому вона боїться, що її дитині треба буде зіткнутися з жорстокістю світу.
  • Також Злата зазначила, що хотіла б взяти малюка з дитячого будинку. Ба більше, артистка хоче і народити, і всиновити дітей.