Українська стилістка Яна Платонова розповіла, що мода у 2024 році буде більше спрямована на елегантність. Втім за прогнозами експертки, тренд на жіночність буде найближчі кілька років.

Дивіться також Андре Тан назвав речі, без яких не обійтися навесні: добірка, яка вас зацікавить

"Ви все частіше будете бачити приталені силуети, багато спідниць і суконь, елегантне взуття, акценти на талії, перли, підбори, рукавички і вишукані тканини", – написала Яна Платонова.

Стилістка підготувала добірку вбрання, ядром якої є вишукана жіночність. За її словами, окрім гарних речей, неодмінним атрибутом цього напрямку є граційна хода, гарні манери, стримані рухи та чітке мовлення з багатим словниковим запасом.

Трендові жіночні образи на 2024 рік

Щодо самого вбрання, радимо вам більше робити ставку на костюми. Обирайте навесні класичні костюми з жакетом і спідницею.

Базові водолазки доповнюйте стриманими спідницями довжини міді та елегантними туфлями. Сорочки та блузи стануть чудовим доповненням до класичних спідниць. Не забувайте про твідові жакети та блейзери з поясами на талії. Останній аксесуар з’явився серед модних тенденцій на весняно-літній сезон.

Щоб побачити добірку жіночних образів, гортайте праворуч

Також обирайте трендові сукні з відкритими плечима. Мода на оголені плечі повертається лише цього року. Дуже багато років светри "без плечей" були в тіні та навіть вважалися антитрендовими.

Не забувайте про стилізації речей в монохромі, які виглядають неймовірно красиво та жіночно.