Дизайнери представили чимало варіантів з яскравими принтами чи в нейтральних тонах. Носіть такі штани влітку з легкими топами, сорочками чи бра.

Читайте також 5 найпопулярніших пар взуття на літо: що можна купувати вже зараз

Зі зборками

Такі штани сподобаються всім, хто тяжіє до мінімалізму. Вони елегантні, зручні та з високою посадкою. Стилісти радять їх носити з сорочкою того ж матеріалу. Як альтернативу можна обрати базову футболку чи блузу.

Актуальні штани на літо
Актуальні штани на літо / Фото Vogue

Зі спідницею на затин

Такий фасон є найсучаснішим та найавангарднішим. Штани представлені з еластичною талією та спідницею на затин. Підійдуть такі вироби для всіх, хто любить стриманий стиль. Штани-саронг можна стилізувати з флористичним принтом чи лонглівом та поєднувати босоніжками на підборах.

Актуальні штани на літо
Трендові штани на літо / Фото Vogue

Класична модель штанів на затин

Щоб створити вишуканий образ в позачасовому стилі, обирайте штани-саронг з перехрещеною передньою частиною. Додайте до них вільний топ чи лляну блузу та не забудьте про аксесуари.

Актуальні штани на літо
Актуальні штани на літо / Фото Vogue

Штани-саронг є новинкою у світі моди, тож не всі захочуть їх додавати у свій гардероб. Втім, якщо навчитися їх вдало комбінувати з вбранням та взуттям, то у вас неодмінно вийде стильний аутфіт.