Всі ці люди – частина зростаючого покоління українців. Вони вчаться жити повноцінним життям з протезами та прокладають шлях до вільного від стереотипів суспільства.

Читайте також Назар Грабар з ЗСУ став обличчям чоловічої лінії одягу: ефектні кадри

Спецпроєкт "Видимі" запросив до соціальної зйомки фотографа Степана Лісовського. У виданні йдеться, що українське суспільство болісно вчиться реагувати на тілесні ураження та протези. І часто, багато хто з нас не знає, як це правильно робити.

Наші міста не пристосовані для життя людей з інвалідністю та ампутаціями, від метро до громадського простору. Через активні бойові дії та постійні російські обстріли кількість людей з ампутаціями лише зростатиме. За оцінками експертів, через війну в Україні людей з ампутаціями стало на від 25 до 50 тисяч більше,
– йдеться у виданні Vogue.

Та всі ці люди викликають захоплення, адже попри все, вони не втрачають віри в життя та з гідністю зустріли свої виклики.

Щоб побачити більше фото, гортайте праворуч

Через активні бойові дії, постійні російські ракетні, артилерійські й мінометні обстріли, а також через мінно-вибухові травми кількість людей з ампутаціями лише зростатиме. Дехто вдягнений в камуфлях чи цивільне та ховають протези за одягом з довгими рукавами, інші ж носять шорти чи короткі спідниці, аби протези було добре видно.

Найкращий варіант взаємодії з цими людьми – демонстрація поваги та вдячності. Жалість – це останнє, що хочуть відчувати до себе люди з протезами. Історію кожного героя читайте на сайті українського Vogue.

Щоб побачити більше фото, гортайте праворуч