Все частіше можна помітити, що купальники входять до ланки екологічної моди, оскільки чимало брендів створюють варіації, які будуть актуальними кілька років, а не лише пару місяців.

Дивіться також 5 наймодніших светрів на початок весни: що варто купити в березні

Відрізняти в новому сезоні купальники можуть лише незначні деталі. Fashion-експерти кажуть, що цього року у моді залишаться звичні для нас купальні костюми, але разом з тим ви зможете побачити цікаві новинки.

Жіноча естетика

Купальники влітку 2024 року будуть направлені на жіночу естетику у вигляді рюшів, бантів, рожевого кольору тощо.

тренди купальників
Трендовий купальник на 2024 рік / Фото Elle

Суцільні купальники

Такі купальники завжди будуть в моді, адже це вічна класика. Суцільний купальник є позачасовою річчю, який виглядає на тілі так само сексуально, як і роздільний. А ще вони мають одну цікаву особливість, оскільки на пляж можете йти одразу в нього, одягнувши на низ лише шорти чи джинси.

тренди купальників
Трендовий купальник на 2024 рік – суцільний / Фото Elle

Блискучі купальники

У 2024 році в моду увійде блиск та гламур, тому варто звертати увагу на купальники з ланцюжками на талії та блискучими дрібничками. Також сам купальник може бути з блискучого матеріалу, до прикладу, оксамиту.

тренди купальників
Трендовий купальник на 2024 рік – блискучий / Фото Elle

Бандо

Влітку в моду повернеться естетика 70-х років, які були зосереджені на те, щоб тіло добре засмагнуло. Тому основною його перевагою є бандо без шнурівок, які залишають лінії на тілі від нерівномірної засмаги.

тренди купальників
Трендовий купальник на 2024 рік – бандо / Фото Elle

Мінімалізм з 90-х

Мінімалістичні форми, чіткі лінії та однотонні кольори — це класика моди, тож вони з’являються не лише на вбранні, але й на купальниках. Обирайте для себе купальники з низьким чи середнім підйомом. Вони добре подовжують тіло й ноги.

тренди купальників
Трендовий купальник на 2024 рік у стилі мінімалізм / Фото Elle

Кольори природи

Яскраві неонові купальники були популярними в 2010-х, але цього року треба робити ставку на природні кольори: сині, зелені, коричневі та нейтральні. Вони мають перевагу в тому, що чудово підходять для будь-якого відтінку шкіри.

тренди купальників
Трендовий купальник на 2024 рік природнього кольору / Фото Elle

Сміливий візерунок

Якщо ж хочете відійти від мінімалістичної естетики – обирайте сміливі принти. У 2024 році доволі популярним є леопардовий візерунок, тож можете сміливо придивлятися до купальників з хижим принтом.

тренди купальників
Трендовий купальник на 2024 рік у сміливому візерунку / Фото Elle

Готуючись до літнього сезону, не забудьте про такий красивий аксесуар, як окуляри. Окуляри є важливим елементом доповнення образу, який підкреслює образ та стає його родзинкою. Які моделі є найпопулярнішими – дивіться в нашому матеріалі.