Окрім того, слінгбеки є зручним нарядним взуттям. Завдяки невисокому підбору в них легко ходити тривалий час, а відкрита п’ятка дає нозі дихати в спекотну пору. Які ж слінгбеки обрати на літо – дивіться далі.

Читайте також Найтрендовіші сандалі літа: що треба купити вже у червні

Слінгбеки на тонких підборах

Човники – це завжди потрібна пара в гардеробі, оскільки вони вдало поєднуються зі штанами, джинсами, спідницями та сукнями. Обирайте для себе на літо класичні чорні, кремові чи трендові денімові слінбеки з ремінцями.


Трендові слінгбеки на літо / Фото Vogue

Слінгбеки на фігурних підборах

Це класичне взуття дизайнери вирішили трохи інтерпретувати та представили фігурні підбори чи танкетку, яка надала взуттю грайливого вигляду.


Актуальні слінгбеки на літо / Фото Vogue

Слінгбеки на kitten heels

Це саме та модель, з якою у всіх найбільше асоціюються слінгбеки. Низькі акуратні підбори та гострий носок – ідеальний варіант цього виду взуття.


Трендові слінгбеки на літо / Фото Vogue

Слінгбеки на товстій підошві

Така пара взуття є доволі зручною. Щоб отримати романтичний образ – поєднуйте з капроновими шкарпетками та поєднуйте з сукнею рожевого відтінку.


Модні слінгбеки на літо / Фото Vogue

Кольорові слінгбеки

Лаковані слінгбеки на низьких підборах з гострим носком мають ретро-настрій. Найкраще їх поєднувати з мініспідницею чи мінісукнею.


Трендові слінгбеки на літо / Фото Vogue

Окрім слінгбеків на підборах варто ще придивитися до повсякденної моделі, яку можна носити кожного дня – на пласкій підошві. Обирайте класичний витягнутий силует чорного кольору.