В Etnodim зазначили, що на гроші з цього проєкту закуплять засоби зв'язку для військових міжнародного легіону при ГУР МО України. Однак згодом у мережі з'явилася інформація, що одна з вишиванок присвячена польській Армії Крайова, передає Fashion 24.

Теж корисно 10 українських брендів на кожен день: де придбати вбрання у casual-стилі

Український бренд Etnodim потрапив у скандал

На вишиванку з емблемою Польської підпільної держави та Армії Крайова звернув увагу громадський активіст Олег Слабоспицький. На своїй фейсбук-сторінці він написав, що під час Другої світової війни вона воювала з УПА та вбивала цивільних українців, що мешкали на Волині.

Згодом Олег Слабоспицький оновив допис та зазначив, що бренд Etnodim прибрав зі свого сайту ці вишиванки. Проте їх досі можна знайти у магазині та на міжнародній платформі DressX.

Бренд Etnodim відреагував на скандал з вишиванкою

Etnodim вже відреагував на скандал у своєму інстаграмі. У повідомленні йдеться – для того, щоб створити сорочки, проводилися дослідження та опитування, а вже згодом розроблявся дизайн. Бренд визнав, що в одному з символів припустився помилки, яку готовий виправляти.

Історія ховає в собі багато болю. І коли ми говоримо про минуле, чиїсь символи боротьби можуть бути нашою раною. Символ, зображений на одній із сорочок, є саме таким. Осмислюючи цей досвід, ми хочемо сказати – він не має бути на вишиванці,
– зазначили в Etnodim.

Бренд Ethnodim відреагував на скандал Реакція Etnodim на скандал / Скриншот з інстаграму Etnodim

Бренд подякував воїнам міжнародного легіону за захист України. Також додав, що хоче з гідністю презентувати голос нашої держави у світі.