Знаменита британська модель Розі Гантінгтон-Вайтлі та її чоловік актор Джейсон Стейтем вже ось-ось очікують на появу другої дитини у сім’ї. Подружжя вже виховує 4-річного первістка Джека Оскара та готується до народження ще одного нащадка.

Читайте також Інстаграм підкорюють наймодніші ляльки Барбі у світі, які приміряють одяг відомих брендів

Розі не любить афішувати про своє особисте життя. У її інстаграмі майже ніколи немає світлин з чоловіком, а сина показує вкрай рідко. Загалом білявка любить ділитися з прихильниками модними образами, розповідати про улюблену косметику та показувати інтер’єр помешкання.

Знаменитість не ділилася з фанатами інформацією про те, кого саме вона очікує з актором – хлопчика чи дівчинку, та й взагалі вкрай рідко ділилася світлинами в період вагітності.

Остання публікація Розі Гантінгтон-Вайтлі буквально сколихнула мережу, адже інфлюенсерка показала прихильникам кадри з величезним животом. Вона символічно прикріпила до серії фотографій смайлики у вигляді пісочного годинника та маленької дитини.

Ймовірно, пологи знаменитості мають настати вже дуже скоро, тож вона вирішила закарбувати цінний момент з малюком у животі.

Манекенниця є пристрасною любителькою класичного вбрання в нейтральних кольорах. Вона одягнула бежеву сукню довжини максі на бретельках. Плаття вдало обстиснуло тіло Розі та підкреслило особливо великий живіт.

Знаменитість розпустила волосся та вклала його у легкі кучері, а на обличчі зробила ніжний макіяж з акцентом на бордові губи.


Ефектний образ Розі Гантінгтон-Вайтлі / Фото з інстаграму моделі


Ефектний образ Розі Гантінгтон-Вайтлі / Фото з інстаграму моделі


Ефектний образ Розі Гантінгтон-Вайтлі / Фото з інстаграму моделі