Старша донька одного з найзнаменитішого зіркового експодружжя Моніки Беллуччі та Венсана Касселя вже кілька років активно підкорює модну індустрію. Дівчина на постійній основі співпрацює з італійським брендом Dolce & Gabbana, а також часто знімається для іменитих глянців.

Читайте також У кардигані з ламами та чоботах з крокодилячої шкіри: К’яра Ферраньї зачарувала ефектним виходом

Юна дівчина з віком стає справжньою копією своєї зіркової мами. Фанати Моніки Беллуччі постійно із захватом спостерігають над новими роботами висхідної зірки. 17-річна дівчина поки що не давала жодних натяків, що хоче піти шляхом своїх батьків та стати акторкою, втім активно заявляє про себе в моделінгу.

Так, нещодавно красуня знялася в фотосесії. Вона постала перед камерою фотографа у ніжній сукні-бюстьє бузкового кольору. Ефектне шовкове плаття з корсетними вставками та об’ємним ліфом ідеально підкреслило струнку фігуру Деви.

Зіркова донька позувала на дивані, зібравши своє кучеря волосся догори. Підписники в мережі вибухнули коментарями від захвату. Фанати пишуть, що Дева виглядає просто неперевершено і є справжньою копією своєї матусі.


Розкішний образ Деви Кассель / Фото з інстаграму дівчини