Польський глянець випустив на багатомільйонну аудиторію дві обкладинки з лесбійками та геями. Ці обкладинки є гучним протестом, оскільки Польща дуже консервативна країна, тому спеціально до "Місяця гордості" редакція презентувала обкладинки та зазначила, чому ми маємо поважати та цінувати представників ЛГБТ.

Читайте також Бруклін Бекхем та Нікола Пельтц у весільних образах знялися для обкладинки Vogue British

"Без ЛГБТ+ не було б світу моди"

Головна редакторка Vogue Polska Іна Лекевич зазначила, що червневий номер присвячений "Місяцю гордості" та всім людям ЛГБТ.

Без ЛГБТ+ не було б світу моди, яким ми його знаємо. Мода дає їм відчуття приналежності, творчої свободи та простору для самовираження. ЛГБТ+ – це також наші друзі, члени наших сімей. З болем спостерігаємо, як щодня порушуються їхні фундаментальні права,
– заявила редакторка.

Обкладинки глянцю

Головними героїнями однієї з двох червневих обкладинок є Юлія Собчинська та Юдита Млічек, які розповіли глянцю свою історію кохання. Дівчата позують на тлі блакитного неба у бежевих сукнях та об’ємних прикрасах. Перед фотографом дівчата не соромляться своєї пристрасті та цілуються.


Червнева обкладинка польського глянцю Vogue / Фото з інстаграму

Інша обкладинка також вражаюча. Перед фотографом постали двоє парубків – Кацпер Годлевський та Домінік Росінський. Вони також розповіли виданню про зародження їхньої любові.


Червнева обкладинка польського глянцю Vogue / Фото з інстаграму

У червневому виданні зібрані розмови з активістами, парами та одинокими людьми, міленіалами та зумерами, які розповідають про гордість і різні відтінки кохання. Крім того, у глянці є інтерв’ю з першою темношкірою трансгендерною моделлю в інвалідному візку, яка з’явилася на показі будинку моди класу люкс. Також видання розповідає історію жінки, яка виховує дитину в негетеронормативній сім’ї.

"Київпрайд" у Польщі

Додамо, що цьогорічний (Марш рівності) "Київпрайд" відбудеться у Варшаві. У столиці Польщі проведуть спільний марш за мир і свободу України та проти російської агресії. Марш відбудеться 25 червня у Варшаві. У зв’язку із повномасштабною війною Росії проти України, яка розпочалася 24 лютого, десятий ювілейний Марш рівності у Києві не може відбутися у звичному форматі у столиці України.