Відома дизайнерка, постійна учасниця українських тижнів prêt-a-pоrter Оксана Караванська попри війну в Україні, все ж таки приділяє час творчості та шиє новий український Haute Couture.

Читайте також Катерина Квіт на благодійному аукціоні виручила кошти для дітей, які залишилися без батьків

Знаменитість пригадала феєричну історію створення своєї першої "тернопільської" вишиванки.

Почалося все з Руслани, яка виграла для України 50-те ювілейне Євробачення. Дикі танці, надсучасна концепція сцени, а для додаткового шику – дівчата в українських строях красиво дефілюють у фіналі. Так з‘явилася моя перша кутюрна колекція за мотивами 14 етнічних регіонів України,
– ділиться Оксана Караванська.

Дизайнерка розповідає, що одним із глядачів конкурсу виявився Жан-Поль Готьє, і він настільки захопився побаченим, що тут же відвідав музей народного костюма і поміняв тему своєї кутюрної колекції 2006 року в "Inspired by Ukraine". На показ в Париж він запросив першу леді Катерину Ющенко. І у той же день її чоловік, президент Віктор Ющенко замовив для неї вишиванку, що найбільше сподобалась, саме ту першу "борщівку".

24 серпня, на день Незалежності України, Катерина Ющенко з‘явилася в кутюрному строю від Оксани Караванської.

"Всі журналісти дружно сказали: "О! Як же це красиво! Це вам Жан-Поль Готьє пошив?". Минуло 10 років, і я вирішила повторити цю вишивку, бо це справді дуже красиво, для свого першого благочинного проєкту "Український Haute Couture" в Митрополичих Садах", – зазначила дизайнерка.


Катерина Ющенко у вишиванці Оксани Караванської / Фото з фейсбуку

Також Оксана Караванська показала у своїх вишиванках ведучу "Світського життя" Катерину Осадчу та співачку Оксану Муху. Перед камерою знаменитості позують в бездоганній вишиванці з червоними квітами.

"Це мегакруто, що вишиванка стала трендом року. Її носять і купують усі! А я захотіла зробити таку, що можна і хочеться передати в спадок доньці, невістці, онуці. I зробила", – розповідає дизайнерка.


Катя Осадча та Оксана Муха у вишиванках Оксани Караванської / Фото з фейсбуку