Будинок вже давно для багатьох із нас став чимось більшим, ніж просто житловою площею. Александр Дюма писав: "У будинків, як у людей, є своя душа і своє обличчя, на якому відображається їхня внутрішня сутність." У свою чергу камін завжди вважався серцем будинку, займав у ньому центральне місце і обдаровував теплом домовласників.
Цікаво Електрокамін проти біокаміна: який пристрій краще обрати
На фото електрокамін Dimplex Prism 74 LED BLF7451
Завдяки багаторічній роботі інженерів ірландської компанії Dimplex, яка винайшла електрокамін, облаштувати його в будинку не займе багато праці і коштів. Для таких камінів не потрібно обслуговування, додаткові комунікації чи паливо. Щоб насолодитися виглядом вогню, потрібне лише підключення до електромережі та одне натискання кнопки на ДУ пульті управління.
В арсеналі компанії Dimplex є низка технологій візуалізації полум'я і широкий модельний ряд. Завдяки цьому можна підібрати собі камін під будь-який бюджет і дизайн приміщення. Найпопулярнішою за реалістичністю полум'я вважається технологія Opti-Myst, яку ще називають паровими камінами або 3D електрокамінами.
Відеоогляд парових електрокамінів Dimplex Cassette:
Не сильно поступається популярністю технологія Optiflame. Ці каміни програють реалістичністю парових пристроїв, але є доступнішими завдяки більш демократичній ціні і широкому модельному ряду. Виділити з даної лінійки можна настінні каміни, які стали трендом останніх років.
На фото електрокамін Dimplex Prism 50 LED BLF5051
Електрокаміни Dimplex серії Prism належить до електрокамінів настінного типу з технологією візуалізації Optiflame. В дану серію входить 3 типорозміри, шириною від 867 до 1 883 міліметри. Особливістю цих пристроїв є широка колірна гама підсвічування кристалів, яка налічує 7 стандартних режимів, а також режим циклічної зміни кольору полум'я.
Читайте також Чому парові електрокаміни Dimplex – найкраща заміна біокамінів: огляд і переваги
Крім цього, задня стінка каміна має дзеркальну поверхню, завдяки чому відбивається декоративне наповнення, візуально збільшуючи глибину топки, а язики полум'я ніби знаходяться не на задній стінці каміна, а серед кристалів, створюючи більш реалістичну картинку вогню.
На фото електрокамін Dimplex Prism 50 LED BLF5051
Каміни серії Prism мають вбудований електричний обігрівач із термостатом, за допомогою якого ви зможете підтримувати бажану температуру в приміщенні. Обігрівач працює окремо і включається за бажанням, а потужність обігріву залежить від моделі і варіюється від 1,2 то 2,4 кВт.
Завдяки LED-технологіям на візуалізацію полум'я каміна знадобиться всього 30 Вт електроенергії. Тобто для того, щоб камін спожив 1 кВт електроенергії, потрібно 35 годин безперервної роботи.
На фото електрокамін Dimplex Prism 50 LED BLF5051
Наповнення каміна – це кристали різних розмірів, а декоративні дрова йдуть як опція. Викладку можна зробити на свій смак завдяки декору, який пропонує виробник, або ж використовувати свій без будь-яких обмежень по матеріалу, оскільки корпус електрокаміна при роботі не нагрівається.
На фото електрокамін Dimplex Prism 34 LED BLF3451
На задній стінці каміна розміщений інформаційний дисплей, який відображає режими роботи і гасне в разі відсутності активності. Також електрокаміни Dimplex Prism мають таймер відключення з можливістю вибору часу до 8 годин. Управління каміном можливе з пульта або з панелі управління, яка розміщена на корпусі.
На фото електрокамін Dimplex Prism 74 LED BLF7451
Завдяки тому, що забір і видув теплого повітря відбувається через решітки, які розміщені зверху на передній панелі, камін можна монтувати в глуху нішу. Обмежень по матеріалах ніші немає, оскільки корпус каміна не нагрівається. Видув теплого повітря відбувається вперед, відтак камін можна без проблем розміщувати під телевізором або монтувати в меблі.
Якщо вас зацікавила продукція компанії Dimplex, дізнатися докладніше і подивитися весь модельний ряд електрокамінів можна на фірмовому сайті dimplex-kaminy.com.ua або відвідавши шоу-руми за адресами: м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15 та вул. Анни Ахматової, 35.
Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: