Така популярність парових електрокамінів виправдана. Все тому, що при виборі біокаміна кожному доведеться зіткнутись із труднощами і обмеженнями при монтажі, проблемою із запахом і витратами при експлуатації. Але завдяки ірландській компанії Dimplex, яка розробила і успішно удосконалює електрокаміни, створити свій затишний куточок можна без жодних проблем.

Дивіться також Вбудовані парові електрокаміни з обігрівом для квартири: добірка найпопулярніших пристроїв

На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS
На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Чим особливі електрокаміни Opti-Myst

Електрокаміни серії Opti-Myst, або ж парові каміни, мають однакову технологію візуалізації полум'я. Побудована вона на підсвічуванні пари, яку генерує ультразвукова мембрана. Її температура є кімнатною, а тому повністю безпечна для дітей і тварин.

Величезною перевагою таких камінів є й те, що вони працюють як зволожувачі, відтак сприятливо впливають на мікроклімат у вашому приміщенні. Такої опції немає у біокамінах, або ж класичних камінах на дровах, які спалюють кисень та вимагають додаткової вентиляції і комунікацій відведення продуктів горіння. Відтак власники електрокамінів не тільки зволожують повітря в помешканнях, але й не мають жодних витрат на паливо чи обслуговування, бо все, що потрібно – це розетка і звичайна вода.

На фото електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS
На фото електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

У лінійці парових камінів особливо привертають увагу електрокаміни Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500. Пристрої належать до PRO-версії і мають унікальні характеристики.

Відеоогляд парових електрокамінів Dimplex Cassette 1000, Cassette 500 і Cassette 750:

Особливі характеристики касетних електрокамінів

Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500 – парові каміни касетного типу, а тому не мають корпусу. Після установки на виду залишається тільки візуалізація полум'я. Такі електрокаміни можна зашити як в нішу, так і в портал, але варто відзначити, що ці типи камінів не мають функції обігріву.

На фото електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS
На фото електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Розміри камінів і максимальна ширина лінії вогню

Dimplex Cassette 1000 має ширину 1017 міліметрів, а Dimplex Cassette 500 – 508 міліметрів. Водночас висота і глибина цих моделей однакова.

Характерною особливістю пристроїв – можливість підключення один до одного, створюючи лінію вогню будь-якої ширини, кратній 0,5 метра. Тому, чи буде камін з шириною 0,5, 1, 1,5, 2 чи більше метрів – вибір за власниками пристрою.

На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS
На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Окрему увагу варто звернути на касету 750. Ширина цієї моделі каміну становить 720 міліметрів. Та особливістю пристрою є те, що це розмір муляжу дров, а сама топка – це касета 500.

Моделі з муляжем дров і без нього

Особливістю PRO-серії є можливість обирати каміни з муляжем дров, так і без них, створюючи візуалізацію полум'я, як в біокаміна. Тому ці пристрої вважаються екологічною та безпечною заміною біокамінам.

При покупці зверніть увагу: моделі без дров в номенклатурі мають літери PS. Дрова можна завжди докупити і вони легко встановлюються. Муляж дров для Dimplex Cassette 500 використовується і в Dimplex Cassette 1000, у цьому випадку їх йде 2. Прибрати візуальну шпарину між дровами можна за допомогою додаткового поліна, який йде в комплекті.

​Варто знати Біокамін у квартирі: плюси, мінуси, проблеми при використанні та заміна біокаміна

Можливість підключення до водопроводу

Електрокаміни можна під'єднати до водопроводу, завдяки чому не потрібно турбуватися про наявність води в бачку. Цю перевагу точно оцінять власники комерційних об'єктів, зокрема, ресторанів чи готелів, де камін має працювати цілодобово. Резервуар для води можна наповнювати й вручну: одного залиття вистачить на 8 годин безперервної роботи пристрою.

Інструкція по збірці і підключенню до водопроводу: відеоогляд Cassette 500

Ефект вогню

Переконлива візуалізація полум'я – це далеко не все, чим порадують Cassette серії Pro. У цих камінах звуковий супровід потріскування дров синхронізований із зображенням вогню.

Звуком і можливістю підключення до водопроводу серед парових камінів Dimplex Opti-Myst можуть похизуватись тільки Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500.

Лід лампи

Замість галогенових ламп у Cassette 1000 і 500 використовуються світлодіодні лампи, що мінімізує споживання електроенергії та значно покращує яскравість і насиченість полум'я. Споживання електроенергії у Dimplex Cassette 1000 – 480 Вт, а у Dimplex Cassette 500 – всього 250 Вт.

На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS
На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS
/ Фото Dimplex

Функція тління дров

Муляж дров має вбудовані світлодіоди, які циклічно то розгораються, то затухають. Завдяки цьому створюється максимально реалістичний ефект тління дров.

На фото представлена ​​модель дров Dimplex Cassette 1000
На фото представлена ​​модель дров Dimplex Cassette 1000 / Фото Dimplex

Регулювання інтенсивності і висоти полум'я

Ви самі зможете обирати інтенсивність вогню в електрокаміні: потужність парогенератора дозволяє управляти функцією регулювання висоти полум'я.

Розсікач полум'я

У комплекті з каміном йде розсікач полум'я, завдяки якому цільне полум'я розбивають на відокремлені потоки. Встановити або прибрати розсікач можна без особливих зусиль.

На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS
На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Управління каміном

Придбавши електрокамін Dimplex, ви отримаєте в комплекті 2 пульти: дротовий пульт управління, який можна розмістити на стіні або в самому каміні, і Bluetooth-пульт дистанційного керування. Такий пристрій не потрібно направляти на камін для перемикання функцій, а управління можна здійснювати навіть з іншої кімнати.

Монтаж камінів

Камін встановлюється на ніжки, висоту яких можна регулювати, або ж зашивається в нішу, враховуючи навантаження від ваги пристрою. Так, вага Dimplex Cassette 500 без води становить 12 кілограмів, а Dimplex Cassette 1000 – 18. Муляж дров важить 5 кілограмів, а у випадку Cassette 1000 – 10 кілограмів. Якщо камін повністю зашивається в нішу, або використовується додатковий декор, наприклад, камені або кристали, потрібно передбачити, що для обслуговування та наповнення водою потрібно знімати верхню кришку каміна.


На фото електричний камін Dimplex Cassette 500 PS / Фото Dimplex

Та і це не всі переваги виробів Dimplex. Всі парові електрокаміни, в тому числі моделі Cassette 1000 і 500, виготовляються в Ірландії. Виробники впевнені у високій якості цих пристроїв та дають гарантію на них у 2 роки.

Якщо вас зацікавила продукція компанії Dimplex, дізнатися докладніше і подивитися весь модельний ряд електрокамінів можна на фірмовому сайті dimplex-kaminy.com.ua, або відвідавши шоу-руми за адресою м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15 та вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній:

Детальна консультація фахівця за телефонами: (097) 500 17 37 та (050) 500 17 37. Подивитися огляди камінів можна на ютуб-каналі Dimplex.