Така популярність парових електрокамінів виправдана. Все тому, що при виборі біокаміна кожному доведеться зіткнутись із труднощами і обмеженнями при монтажі, проблемою із запахом і витратами при експлуатації. Але завдяки ірландській компанії Dimplex, яка розробила і успішно удосконалює електрокаміни, створити свій затишний куточок можна без жодних проблем.

Дивіться також Вбудовані парові електрокаміни з обігрівом для квартири: добірка найпопулярніших пристроїв


На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Чим особливі електрокаміни Opti-Myst

Електрокаміни серії Opti-Myst, або ж парові каміни, мають однакову технологію візуалізації полум'я. Побудована вона на підсвічуванні пари, яку генерує ультразвукова мембрана. Її температура є кімнатною, а тому повністю безпечна для дітей і тварин.

Величезною перевагою таких камінів є й те, що вони працюють як зволожувачі, відтак сприятливо впливають на мікроклімат у вашому приміщенні. Такої опції немає у біокамінах, або ж класичних камінах на дровах, які спалюють кисень та вимагають додаткової вентиляції і комунікацій відведення продуктів горіння. Відтак власники електрокамінів не тільки зволожують повітря в помешканнях, але й не мають жодних витрат на паливо чи обслуговування, бо все, що потрібно – це розетка і звичайна вода.


На фото електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

У лінійці парових камінів особливо привертають увагу електрокаміни Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500. Пристрої належать до PRO-версії і мають унікальні характеристики.

Відеоогляд парових електрокамінів Dimplex Cassette 1000, Cassette 500 і Cassette 750:

Особливі характеристики касетних електрокамінів

Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500 – парові каміни касетного типу, а тому не мають корпусу. Після установки на виду залишається тільки візуалізація полум'я. Такі електрокаміни можна зашити як в нішу, так і в портал, але варто відзначити, що ці типи камінів не мають функції обігріву.


На фото електрокамін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Розміри камінів і максимальна ширина лінії вогню

Dimplex Cassette 1000 має ширину 1017 міліметрів, а Dimplex Cassette 500 – 508 міліметрів. Водночас висота і глибина цих моделей однакова.

Характерною особливістю пристроїв – можливість підключення один до одного, створюючи лінію вогню будь-якої ширини, кратній 0,5 метра. Тому, чи буде камін з шириною 0,5, 1, 1,5, 2 чи більше метрів – вибір за власниками пристрою.


На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Окрему увагу варто звернути на касету 750. Ширина цієї моделі каміну становить 720 міліметрів. Та особливістю пристрою є те, що це розмір муляжу дров, а сама топка – це касета 500.

Моделі з муляжем дров і без нього

Особливістю PRO-серії є можливість обирати каміни з муляжем дров, так і без них, створюючи візуалізацію полум'я, як в біокаміна. Тому ці пристрої вважаються екологічною та безпечною заміною біокамінам.

При покупці зверніть увагу: моделі без дров в номенклатурі мають літери PS. Дрова можна завжди докупити і вони легко встановлюються. Муляж дров для Dimplex Cassette 500 використовується і в Dimplex Cassette 1000, у цьому випадку їх йде 2. Прибрати візуальну шпарину між дровами можна за допомогою додаткового поліна, який йде в комплекті.

​Варто знати Біокамін у квартирі: плюси, мінуси, проблеми при використанні та заміна біокаміна

Можливість підключення до водопроводу

Електрокаміни можна під'єднати до водопроводу, завдяки чому не потрібно турбуватися про наявність води в бачку. Цю перевагу точно оцінять власники комерційних об'єктів, зокрема, ресторанів чи готелів, де камін має працювати цілодобово. Резервуар для води можна наповнювати й вручну: одного залиття вистачить на 8 годин безперервної роботи пристрою.

Інструкція по збірці і підключенню до водопроводу: відеоогляд Cassette 500

Ефект вогню

Переконлива візуалізація полум'я – це далеко не все, чим порадують Cassette серії Pro. У цих камінах звуковий супровід потріскування дров синхронізований із зображенням вогню.

Звуком і можливістю підключення до водопроводу серед парових камінів Dimplex Opti-Myst можуть похизуватись тільки Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500.

Лід лампи

Замість галогенових ламп у Cassette 1000 і 500 використовуються світлодіодні лампи, що мінімізує споживання електроенергії та значно покращує яскравість і насиченість полум'я. Споживання електроенергії у Dimplex Cassette 1000 – 480 Вт, а у Dimplex Cassette 500 – всього 250 Вт.


На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS
/ Фото Dimplex

Функція тління дров

Муляж дров має вбудовані світлодіоди, які циклічно то розгораються, то затухають. Завдяки цьому створюється максимально реалістичний ефект тління дров.


На фото представлена ​​модель дров Dimplex Cassette 1000 / Фото Dimplex

Регулювання інтенсивності і висоти полум'я

Ви самі зможете обирати інтенсивність вогню в електрокаміні: потужність парогенератора дозволяє управляти функцією регулювання висоти полум'я.

Розсікач полум'я

У комплекті з каміном йде розсікач полум'я, завдяки якому цільне полум'я розбивають на відокремлені потоки. Встановити або прибрати розсікач можна без особливих зусиль.


На фото електричний камін Dimplex Cassette 1000 PS / Фото Dimplex

Управління каміном

Придбавши електрокамін Dimplex, ви отримаєте в комплекті 2 пульти: дротовий пульт управління, який можна розмістити на стіні або в самому каміні, і Bluetooth-пульт дистанційного керування. Такий пристрій не потрібно направляти на камін для перемикання функцій, а управління можна здійснювати навіть з іншої кімнати.

Монтаж камінів

Камін встановлюється на ніжки, висоту яких можна регулювати, або ж зашивається в нішу, враховуючи навантаження від ваги пристрою. Так, вага Dimplex Cassette 500 без води становить 12 кілограмів, а Dimplex Cassette 1000 – 18. Муляж дров важить 5 кілограмів, а у випадку Cassette 1000 – 10 кілограмів. Якщо камін повністю зашивається в нішу, або використовується додатковий декор, наприклад, камені або кристали, потрібно передбачити, що для обслуговування та наповнення водою потрібно знімати верхню кришку каміна.


На фото електричний камін Dimplex Cassette 500 PS / Фото Dimplex

Та і це не всі переваги виробів Dimplex. Всі парові електрокаміни, в тому числі моделі Cassette 1000 і 500, виготовляються в Ірландії. Виробники впевнені у високій якості цих пристроїв та дають гарантію на них у 2 роки.

Якщо вас зацікавила продукція компанії Dimplex, дізнатися докладніше і подивитися весь модельний ряд електрокамінів можна на фірмовому сайті dimplex-kaminy.com.ua, або відвідавши шоу-руми за адресою м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15 та вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній:

Детальна консультація фахівця за телефонами: (097) 500 17 37 та (050) 500 17 37. Подивитися огляди камінів можна на ютуб-каналі Dimplex.