На виставці буде представлено понад 100 елементів речей з особистого гардероба Наомі Кемпбелл. Виставка "Naomi: in Fashion" про кар’єру моделі, яка триває вже чотири десятиліття.

Читайте також Сідні Свіні одягнула сукню Анджеліни Джолі з Оскара 2004 року: вражаюче порівняння

За всі роки знаменитість безліч разів на найвідоміших подіумах, знялася в сотнях модних кампаній та працювала з найпрестижнішими дизайнерами та фотографами.

Кар’єра Наомі Кемпбелл почалася в старших класах школи, а через кілька років вона увійшла в історію як перша чорношкіра модель, яка з’явилася на обкладинці французького Vogue у 18-річному віці.

На виставці "Naomi: in Fashion" буде представлене найзнаковіше вбрання моделі: це вбрання прет-а-порте, її знакові речі за часів кар’єри, а також позичене вбрання з архівів дизайнерів.

У музеї Вікторії та Альберта шанувальники Наомі Кемпбелл зможуть побачити корсет у стилі автомобіля Thierry Mugler 1989 року, образ Кемпбелл з останнього шоу Alexander McQueen, рожеве вбрання Valentino, яке вона носила на Met Gala 2019 року.

Поруч з розкішним вбранням представлена синя пара високих туфель на платформі від Vivienne Westwood. Саме у них супермодель впала на подіумі у 1993 році. Виставка відкриється 22 червня 2024 року та буде тривати до 6 квітня 2025 року.

Образ Наомі Кемпбелл

Знаменитість одягнула штанний костюм, який складався з довгого сірого піджака, ніби чоловічий фрак та сірих штанів на високій посадці. Під низ модель одягнула чорну сорочку та довершила аутфіт класичними туфлями-човниками чорного кольору.

Наомі Кемпбелл на виставці у музеї Вікторії та Альберта
Наомі Кемпбелл на виставці у музеї Вікторії та Альберта / Фото Getty Images

Зірка подіумів довершила стильний look витриманий в класичному стилі золотим ланцюжком з кулоном знаку нескінченності та кількома браслетами. Вона вклала волосся в легенькі хвильки та з’явилася перед камерою з чубчиком.