Молодь дуже любить вирізнятися серед інших та епатувати своїми аутфітами, тож модель Мадлен Уайт вдалася до модного трюку та у відеоролику в Tik Tok показала своїм прихильникам, як перетворити сірий комбінезон у кілька стильних речей.

Читайте також Зірка серіалу "Дивні дива" одягнув прикрасу від українського бренду: стильний вихід

На модний показ Prada Мадлен пішла в наборі із трьох елементів гардероба. Дівчина на камеру розрізала ножицями комбінезон та створила вкорочену сорочку, мініспідниці та гетри.

Варто зазначити, що саме такі речі з’явилися в колекції Miu Miu в попередньому сезоні. Міучча Прада розпіарила мініспідниці, які носили й досі носять всі інфлюенсери та вкорочену сорочку з необробленими краями.

За кілька днів ролик Мадлен Уайт зібрав понад 3 мільйони переглядів. 27-річна інфлюенсерка з Лос-Анджелеса отримала на свою витівку неоднозначну реакцію. Частина користувачів зазначила, що з такої банальної та утилітарної речі вона створила по-справжньому ефектний образ, інші ж написали, що нищити брендову річ заради такої витівки – всього лише бажання зібрати якнайбільше вподобань та переглядів.

Створивши 3 речі з комбінезона, модель одягнула під низ сріблясте бра від Prada, доповнила спідницю поясом у відтінку металік та одягнула чорне взуття у стилі Мері Джейн.

Модель має у Tik Tok 4 мільйони підписників, втім також веде свою сторінку в інстаграмі, за блогом якої стежить майже мільйон прихильників. Адаптацію комбінезона під новий образ та фото з показу Мадлен опублікувала у своєму інстаграмі.