Інфлюенсер, стиліст, телеведучий, поет та популярний інстаблогер Леонід Мартинчик нещодавно провів майстер-клас "Генокод українців: від традиції – до необхідності".

Читайте також Малевич, Приходько та Корчинський: Etnodim присвятив колекцію вишиванок українським художникам

На благодійному майстер-класі Леонід Мартинчик більше розповів про наш національний одяг, про його цінність та актуальність. Лекція була спрямована на те, аби спільним зусиллям зі слухачами та слухачками майстер-класу зібрати кошти для захисників нашої держави.


Леонід Мартинчик зібрав понад 300 тисяч гривень на потреби ЗСУ

Загалом блогер зібрав 306 тисяч гривень. Леонід зазначає, що кошти продовжують надходити, оскільки чимало людей купують його майстер-клас у записі. Оскільки кошти надійшли на офіційну картку ФОП, Леоніду доведеться з цієї суми ще оплатити державі податки, які теж йдуть на розвиток країни.

"Найближчими днями усі зібрані нами кошти будуть перераховані на офіційні організації, які займаються закупівлею техніки, одягу та всього необхідного для ЗСУ зі всіма документами та нашим контролем. Буду поступово вам звітувати. Сума велика, тому ми її рівномірно розподілимо на різні потреби", – зазначив Леонід в інстаграм-сторіс.


Леонід Мартинчик повідомив про зібрану суму / Фото з інстаграм-сторіс

Українські знаменитості допомагають ЗСУ

  • З перших днів війни співачка Джамала їздить Європою та Америкою з благодійними концертами. Виконавиця вже змогла зібрати карколомну суму для нашої армії та людей, які постраждали від війни. Загалом виконавиця зібрала для України майже 100 мільйонів гривень.
  • Окрім цього, співачка виставила на продаж сукню-вишиванку, в якій вона відкривала Євробачення у Києві. За виріб від дизайнерки Юлії Магдич Джамала зуміла виручити 173 тисячі гривень.
  • Злата Огнєвіч працює на культурному фронті й завдяки гастролям зібрала на армію 4,5 мільйона гривень.
  • Співачка Тіна Кароль продовжує виступати на благодійних концертах на підтримку України. Днями вона заспівала в Лондоні, згадала про наших військових, міста, що потерпають від обстрілів.