Вже 8 днів Каннський кінофестиваль приймає на червоній доріжці найвідоміших знаменитостей. Цього року можна помітити на Лазуровому березі величезну кількість гостей, які демонструють перед фотографами свою підтримку Україні.

Читайте також Румунські акторки підкорили Каннський кінофестиваль жовто-синіми сукнями: красиві кадри

У синьо-жовтих образах на червоній доріжці з’явилася акторка Тільда Свінтон, а от головний герой серіалу "Гра в кальмара" доповнив свій білосніжний піджак блакитно-жовтою хустиною. Українська модель Аліна Байкова вийшла на червону доріжку з українським прапором, а от Євгенія Гордієнку склала свій світський вихід з кольорів національного прапора України – синього та жовтого.

Образ Євгенії Гордієнко

На червону доріжку Євгенія вийшла у синій сукні бюстьє вінілового синього кольору. Інфлюенсерка доповнила виріб жовтою сумкою Jacquemus. Білявка підкреслила погляд синіми тінями та довершила look прикрасами від ювелірного бренду Teilor.


Євгенія Гордієнко в Каннах / Фото з Getty Images

У синьо-жовтому образі інфлюенсерка з’явилася вже вдруге. Перед цим вона дебютувала на червоній доріжці у синій шовковій сукні, яку довершувала жовта квітка та сумка. Євгенія Горієнко каже, що її образи сформовані неспроста. Синьо-жовтими кольорами вона хоче привернути увагу багатьох людей.

Дебютувала на Каннскому фестивалі. Кожен мій вихід на червону доріжку і кожен образ – спосіб привернути увагу міжнародної спільноти до ситуації в Україні і не бути байдужими,
– зазначила знаменитість.


Євгенія Гордієнко в Каннах / Фото з інстаграму

Напередодні Євгенія Гордієнко тримала найпрестижнішу у світі премію інфлюенсерів World Influencers and Bloggers Awards (WIBA).

"Я надзвичайно вдячна вам за довіру і за цю нагороду. Та ця перемога не про мене. Вона про мою рідну країну, яку я презентую, Україну, і я не можу мовчати. Я не можу говорити ні про що інше, як закликати кожного за вас розповідати про жахіття, які Росія чинить в Україні, і сприяти закінченню війни. Кожен з вас — справжній лідер думок у своїй країні, усі разом присутні — ми маємо аудиторію у більш ніш 100 мільйонів підписників, а це означає, що наш голос може бути почутий у всьому світі, і ми можемо використати його для допомоги постраждалим від війни дітям. Я закликаю кожного з вас не бути байдужими, адже це стосується кожного. Дякую", – зазначила Євгенія.


Євгенія Гордієнко в Каннах / Фото з Getty Images