Дакота Джонсон продемонструвала під час недавнього виходу свою любов до джинсового аутфіту. Зірка фільму "50 відтінків сірого" довела, що total denim буде популярним у 2023 році.

Читайте також Зірка фільму "Меню" Аня Тейлор-Джой приголомшила вибором сукні на Critics' Choice Awards

Суцільні джинсові образи вже приміряли на собі знамениті моделі, тож це є ще одним підтвердженням тому, що варто звернути увагу на поєднання з джинсами сорочки, корсета чи куртки.

Образ Дакоти Джонсон

33-річна американська акторка обрала для світського виходу костюм від знаменитого польського бренду Magda Bytrum. Її look складався з вкороченого корсета з глибоким розрізом в зоні декольте та широких мішкуватих штанів.

Зверху аутфіт зірки прикрасило довге пальто, а розкішний образ завершила чорні туфлі на підборах. Такий самостійний образ Дакота доповнила мінімалістичним ланцюжком з підвіскою та золотим масивним перстнем.


Дакота Джонсон в джинсовому костюмі / Фото з Instagram


Дакота Джонсон в джинсовому костюмі / Фото з Instagram

Що відомо про польський бренд Magda Butrym

Вбрання від польського бренду Magda Butrym здобуло широку популярність за кордоном. Речі від цього бренду вважаються цінними та нішевими. Однією з перших клієнток бренду стала Кім Кардашян, котра в одному з паризьких ресторанів звернула увагу на спідницю, в якій була Магдалена Бутрим. Шанувальницями польського бренду стали Белла і Джіджі Хадід, Гейлі Бібер, Ельза Госк та багато інших зірок. Бренд вдало міксує в своїх колекціях жіночність із маскулінними елементами: квітковий принт із широкими плечима, гламурні тканини зі складним кроєм тощо.