Світлиною подарунка для Бориса Джонсона у своєму твіттері поділилося посольство України.

Читайте також Наш маніфест до свободи, – дизайнерка Юлія Магдич про патріотичну колекцію та ДНК українців

"На честь Дня вишиванки ми подарували Борису Джонсону вишиту сорочку, створенку відомою українською дизайнеркою Юлією Магдич", – йдеться у повідомленні посольства.

Юлія Магдич одягає у свої вироби велику кількість зірок українського шоу-бізнесу. У її виробах красується Катерина Осадча, Лілія Ребрик, Світлана Тарабарова, Тіна Кароль, Ольга Сумська, Катерина Бужинська, Тіна Кароль, Джамала, Маша Єфросиніна та багато інших знаменитостей.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон став справжнім другом України. Британія надає потужну підтримку нашій країні. Мова йде і про фінансову, і про військову допомогу. Окрім цього, коли Джонсон приїздив до Києва, він зазначив, що готовий в майбутньому допомагати у відбудовуванні столиці та Київської області.

Знаменита дизайнерка Юлія Магдич подарувала Борису Джонсону білу вишиванку, вишиту блакитними та сірими нитками.

Для нас честь подарувати вишиванку Великому Другу України Борису Джонсону. Ми певні, що у ній він буде як справжній козак! Слава Україні!,
– написала Юлія Магдич у дописі в інстаграмі.

Разом з вишиванкою дизайнерка передала листа, в якому подякувала прем’єр-міністру за підтримку України.

У коментарі посольства України у Великій Британії Борис Джонсон подякував за честь отримати вишиванку та додав національне гасло: "Слава Україні".

Як Борис Джонсон підтримує Україну

  • Велика Британія активно підтримує Україну в боротьбі з російською агресією. Прем'єр Борис Джонсон неодноразово заявляв, що його країна допоможе українцям перемогти Путіна. І, за його словами, перемога точно буде за Україною.
  • Ще 23 квітня Джонсон та Зеленський домовилися про надання Україні важкого озброєння. Підтримка Британії відчутна й на економічному фронті – скасували усі мита на товари, що надходять до країни з України в рамках чинної угоди про вільну торгівлю.
  • Британський уряд прийняв рішення надати Україні допомогу на суму 1,6 мільярда доларів. Це вдвічі перевищує попередні обіцянки Бориса Джонсона. Крім того, у травні у Великій Британії пройшов аукціон зі збору коштів для України. На ньому продали за понад 3 мільйони гривень флісову кофту Володимира Зеленського.
  • Джонсон також зазначив, що в знак солідарності з українським народом Велика Британія знову відкрила своє посольство у Києві. Крім того, за його словами, королівство продовжить вводити нові санкції проти російських військових.