Дизайнер головних уборів, які мають у своєму гардеробі провідні світові зірки, опублікував світлини з листом на головній сторінці бренду. Шанувальники бренду щиро радіють за дизайнера та пишуть, що такий лист "кращий за лист з Хогвардсу".

Читайте також День української хустки: найкращі українські бренди, які презентували модні аксесуари

Наприкінці серпня стало відомо, що дизайнер головних уборів створив капелюх для британської королеви Єлизавети II, яка славилася своєю любов’ю до яскравих капелюшків. Втім 8 вересня увесь світ був ошелешений смертю королеви, тож капелюшок від українського дизайнера Єлизавета II так і не встигла приміряти.

Відомо, що Руслан Багінський створив для Єлизавети II блакитний капелюх, прикрашений шовковими квітами.


Капелюх Руслана Багінського для Єлизавети II / Фото з Instagram

Дизайнер показав читачам отриманий лист, в якому зазначено, що капелюх Руслана Багінського став останнім аксесуаром, який королева Єлизавета II отримала у замку Балморал.

"Коли ми мали честь зробити капелюх для Її Величності Королеви Єлизавети II, ми не могли уявити, що він стане одним із останніх, отриманих у замку Балморал. Наші серця досі розбиті втратою Її Величності, та ми навіки збережемо цю королівську відповідь", – зазначив дизайнер.

Він додав, що для нього та його команди – це історичний момент, який назавжди відзначив їхню роботу. Також це і культурна перемога для моєї України, за яку вони з гордістю стоять.

Як користувачі реагують на лист з Букінгемського палацу

  • "Це краще, ніж лист з Хогвартсу";
  • "Бо ви на це заслуговуєте";
  • "Ви великий молодець. Пам‘ятаю як ви відправляли перші капелюшки за кордон з відділення";
  • "Я плачу від щастя";
  • "Приємно спостерігати, як українці чинять історію";
  • "Неймовірно".