Та йдеться не лише про них, але й про кольори та принти, пише 24 Канал. Готуючись до пляжного сезону, радимо вам передивитися до колекції купальників та прибрати те, що вже давно втратило актуальність.

Читайте також Ці штани соромно носити у 2024 році: від яких речей треба відмовитися

Неоновий купальник

Такий відтінок вже давно не в моді не лише на купальниках, але й на всьому іншому вбранні. Кислотний зелений, жовтий чи рожевий лише здешевлюють образ та свідчитимуть про ваше незнання в трендах.

Антитрендові купальники на літо 2024
Антитрендові купальники на літо 2024 / Фото Pinterest

З написами

Суцільні купальники з надписами були колись трендовими, але мода на них згасла дуже давно. У магазинах такі купальники можуть продаватися на величезних знижках, однак оминайте їх, якщо не хочете мати антитрендовий вигляд.

Антитрендові купальники на літо 2024
Купальники на літо, які більше не в моді / Фото Pinterest

З рюшами

Асиметричні рюші в суцільних чи роздільних купальниках раніше були справжнім хітом. Зараз мода на таке відійшла, тому краще не додавати у свій гардероб купальники, які не мають нічого спільного з трендами.

Антитрендові купальники на літо 2024
Антитрендові купальники на літо 2024 / Фото Pinterest

Натомість радимо обирати мінімалістичні купальники в класичних чи яскравих кольорах, які відповідатимуть сучасним тенденціям. Щодо аплікацій, то вироби можуть бути доповнені квітами чи бантиками, які додадуть їм особливої краси.