За словами актора, це вперше за два роки він одягнув класичний костюм, адже із початком повномасштабного вторгнення Ахтем Сеітаблаєв вступив до лав Територіальної Оборони міста Києва.

Читайте також Олена Зеленська святкує день народження: згадуємо найкращі образи першої леді

Засновники бренду Andreas Moskin – Андреас Білоус та Андрій Моськін розповідають, що в цьому кампейні бренд намагався донести до своєї аудиторії важливість відстоювати свою позицію за будь-яких умов та не боятися самовираження, зокрема через одяг. Засновники бренду вважають, що Ахтем Сеітаблаєв – ідеальний герой для цього кампейну.

Рішення залучити до зйомок наречену Ахтема було спонтанним. Просто ми мимоволі схопили у кадрі і виявилося, що вони разом виглядають дуже органічно,
– розповів Андреас Білоус.

Ахтем Сеітабалєв приміряв вишуканий сірий смокінг та пообіцяв, що з'явиться в ньому презентації своїх кінопроєктів за кордоном. Наразі актор чітко дотримується воєнного дрес-коду, утім зізнається, що прогулятися в класичному образі вулицями Львова було для нього великим задоволенням та можливістю відволіктися бодай на кілька хвилин.

На відеоролику наречена Ахтема позувала разом з ним у штанному сірому костюмі в картатий принт та чорній водолазці. Її образ доповнювала чорна сумка та класичні лофери.

Що відомо про наречену Ахтема Сеітаблаєва

Обраницю українського режисера та актора звати Мар'яна Боцвинюк. Вона є молодшою за Ахтема на 20 років. Раніше жінка працювала у консульському відділі посольства України у Білорусі. Зокрема, Мар'яна займалась поверненням додому українців.